» Результати виборів
Інформація до новини
  • Переглядів: 29
  • Автор: admin
  • Дата: 5-04-2019, 08:46
5-04-2019, 08:46

Результати виборів

31 березня відбулися вибори Президента України. ЦВК вже опрацювала 100% протоколів. За результатами першого туру виборів у другий тур виходять кандидати на пост Президента України Володимир Зеленський і Петро Порошенко. За інформацією офіційного сайту ЦВК за Володимира Зеленського свої голоси віддали 30,24% виборців, за Петра Порошенка ­ 15,95%.
Другий тур виборів призначено на 21 квітня 2019 року.
По територіальному виборчому округу №208 (Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони та частина Ічнянського району­ всього 200 виборчих дільниць), у голосуванні брали участь 83359 виборців. 884 виборчі бюлетені визнано недійсними.
Кількість голосів виборців, поданих у 208 територіальному виборчому окрузі за кандидатів на пост Президента України:У середу, 3 квітня, Володимир Зеленський записав відеозвернення до свого опонента Петра Порошенка та публічно запросив на дебати, які мають відбутися на НСК "Олімпійський". На реакцію Президенту дав 24 години.
Петро Порошенко відреагував та дав відповідь у своєму відеозверненні. Президент погодився провести дебати з кандидатом у Президенти Володимиром Зеленським на стадіоні "Олімпійський". Також Петро Олексійович застеріг, що дебати­це не шоу, а серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети. "Виборча кампанія ­ це подія, яка визначає майбутнє країни і нації на роки і десятиліття вперед, тут не до жартів",­ сказав Петро Порошенко.
Отже, чекаємо на дебати, які заплановано на 19 квітня!

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^