» Щасливі миті шкільного життя
Інформація до новини
  • Переглядів: 28
  • Автор: admin
  • Дата: 12-04-2019, 08:39
12-04-2019, 08:39

Щасливі миті шкільного життя

Школа ... Шкільні роки ... Уже зараз на шляху в самостійне життя ми, випускники, усвідомлюємо, як швидко вони летять і яке значення мають у житті кожного.
Наша школа плекає справжніх патріотів своїх родин, рідного навчального закладу, Бахмаччини, України. Учні беруть активну участь у різного рівня олімпіадах, конкурсах, змаганнях та своїми перемогами прославляють рідну школу, край. Зокрема, спортивна команда школярів Бахмацької ЗОШ І–ІІІ ст. №4 протягом останніх років посідала призові місця: перші, другі, треті на районних змаганнях з футболу, баскетболу, легкій атлетиці, перемагала у Всеукраїнських конкурсах "Олімпійське лелеченя", "Козацький гарт". У її складі переможці та призери області з легкої атлетики Кобезький Сергій, Опанасюк Микола, Задніпрянський Дмит­ро; учасники першості області з футболу серед школярів ­ Бондаренко Богдан, Загорулько Максим; призери та учасники першості області з боксу Стрілець Антон, Гордієнко Максим і Ємець Владислав; призер першості району з баскетболу Герман Максим. І все це завдяки нашому досвідченому вчителю­методисту, муд­рому наставнику й тренеру Олексію Леонтійовичу Біличу, який завжди поруч, постійно вчить не лише змагатися, але й перемагати. Ми щиро вдячні йому за набуті навики та уміння, досвід та можливість проявити себе в спорті, що набули протягом років навчання в школі.
У цей нелегкий для України час додає впевненості той факт, що в рідному місті є люди, які думають про майбутнє нашої країни – підростаюче покоління, яке будуватиме нову європейську державу. Школярі Бахмацької ЗОШ І –ІІІ ст. №4, вчителі, батьки висловлюють найщирішу вдячність міському голові Павлу Миколайовичу Шимку, випускнику школи 1988 року, за придбані спортивні форми для команди. Ми впевнені, що цей подарунок спонукатиме учнів до нових перемог у спорті, навчанні, в житті. Дякуємо Вам, Павле Миколайовичу, що завжди небайдужі до проблем школи, завжди знаходите потрібний момент і час відвідати її, цікавитесь справами й готові прийти на допомогу. Здоров'я та успіхів Вам у роботі на посаді міського голови. Школа завжди пишається та пам'ятає своїх випускників і живе їхніми добрими справами.
Колектив учителів, учнів, батьків, випускників минулих років
Бахмацької ЗОШ І – ІІІ ст. №4.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^