» Я увійду у тишу віршів
Інформація до новини
  • Переглядів: 24
  • Автор: admin
  • Дата: 12-04-2019, 08:45
12-04-2019, 08:45

Я увійду у тишу віршів

З творчістю Тетяни Федорової я познайомилася нещодавно і перше, що відчула після мандрівки незглибимою рікою її поетичного слова,це – жалкування: чому раніше не відкрила для себе багатогранного творчого світу цієї талановитої авторки. Адже у ньому все справжнє, і, на мою думку, більшість віршів є довершеними, навіть чимось для мене асоціюються з поезією Ліни Костенко. В першу чергу – простотою, в якій, однак,невичерпне багатство слова, життєва мудрість зрілої жінки, що органічно поєднується зі свіжістю почуттів. Приваблює легка , невимушена манера віршування, пронизана оптимізмом, а подекуди – й тонким гумором. Хоча пише Тетяна Федорова про речі серйозні, доленосні.
Як і в першій збірці « Я увійду у тишу віршів», що побачила світ 2007 року, так і в збірці 2018 року «Три поцілунки осені» (а між ними вийшли ще десять книг поезій) наскрізними є її улюблені, виплекані серцем теми; любов до України, до рідного краю і його природи, призначення людини на землі, що створена Богом для добра, материнський біль за синів – захисників Вітчизни, чарівний світ дитинства. Її вірші можна назвати віршами – образками, віршами – новелами, де рядки пливуть один за одним, мов лебеді, то тихою, то бурхливою рікою життя. Вони сповнені теплого ліризму або ж відвертого крику душі, а дитяча поезія Тетяни Федорової – то сама любов… « Якщо маю любов до когось – переливаю її у слово», ­ каже вона. Таких коротеньких віршів, своєрідних крилатих висловів, у неї дуже багато, і називає вона їх лагідно – дюймовочки, та у цих крихітках – основи життєвих істин.
Варто додати, що поетка майстерно володіє технікою віршування. Це відчувається і в ритміці поезій, і в римах, і в образності. Звичайно, як і в кожного автора, у неї є вірші різного ґатунку, та переважна більшість із них заслуговує найвищої оцінки.
Я відповідально рекомендую Тетяну Федорову до вступу до Національної спілки письменників України, адже її слово позначене справжнім талантом і сповідує Божі заповіді любові та добра, які є актуальними в усі часи, а надто сьогодні, коли українці різних поколінь стоять перед багатьма викликами.
Валентина Михайленко,
член Національної спілки письменників України.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^