» Квартирні шахраї!
Інформація до новини
  • Переглядів: 38
  • Автор: admin
  • Дата: 12-04-2019, 08:46
12-04-2019, 08:46

Квартирні шахраї!

Протягом останнього місяця до Бахмацького відділу поліції почали звертатись мешканці м. Бахмача із заявами про крадіжки коштів та золотих виробів з їхніх квартир.
Надаємо рекомендації для уникнення подіб­них випадків. Якщо є можливість, обладнайте своє житло сигналізацією. Підключення до централізованої охорони – задоволення не дешеве, але без вкладених у це кількох тисяч гривень і невеликої абонплати в місяць ви можете залишитися без цінних речей.
Однак, найголовнішою перешкодою для злочинців є міцні двері та вікна.
Бажано встановлювати двоє дверей, а якщо дозволяє планування будинку, то домовитися з сусідами і встановити двері на сходовому майданчику. Крім того, зовнішні двері мають відкриватися назовні – їх складніше вибити.
Для того, щоб перешкодити злодієві, потрібно ставити не менше двох замків і, бажано, міняти кожні 5­7 років через їх зношування, а після втрати ключа ­ негайно. Види замків повинні бути різними, наприклад, циліндровий і сувальдний (один із найнадійніших замків).
Якщо ви живете на першому або останньому поверсі та до ваших вікон підходять пожежні сходи, труби, товсті гілки дерев, варто засклити балкони, заґратувати вікна і завжди закривати всі щілини – від балконних дверей до дрібних кватирок.
Не зберігайте в квартирі в одному місці значні суми грошей, ювелірні вироби. Обмежте коло людей, яким відомо про цінності у вас вдома.
Якщо ви самі вдома, не впускайте в квартиру незнайомих осіб, особливо вночі.
Виходячи з квартири, потрібно зачиняти вхідні двері на всі замки.
Може бути і таке, що ви після повернення додому, помітили зламані двері, відразу ж дзвоніть 102. Заходити суворо заборонено, тому що своїми діями ви знищуєте сліди злочинців.
Бахмацький відділ поліції.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^