» Зустріла сторічний ювілей
Інформація до новини
  • Переглядів: 33
  • Автор: admin
  • Дата: 12-04-2019, 09:02
12-04-2019, 09:02

Зустріла сторічний ювілей

Марія Артемівна Яненко народилася в селі Бахмач, тут минуло її босоноге дитинство, шкільні роки. У рідному селі зустріла свою долю – Олексія Прохоровича, з яким прожила щасливе життя, виховала двох чудових доньок – Наталію та Ніну. Нелегке життя випало на долю Марії Артемівни ­ пережила Голодомори, репресії, Другу світову війну, відбудову, є свідком становлення незалежності України. У роки війни жінка працювала секретарем у місцевій школі, потім різноробочою у колгоспі, молодшою медичною сестрою у тубдиспансері, звідки і пішла на заслужений відпочинок.
Марія Артемівна любить життя, людей, з оптимізмом дивиться у майбутнє, цікавиться новинами, політикою, із задоволенням спілкується на будь­які теми, по­материнськи турбується про доньок, внуків, правнука. Вона із усмішкою та радістю зустрічає кожен свій ранок, дякує Богу за кожен прожитий день.
А весняний день 9 квітня для Марії Артемівни завжди особливий, адже це – день її народження. Цьогоріч він іще радісніший, щасливіший, бо ювілейний. У колі люблячої родини літня жінка святкувала своє сторіччя. Незважаючи на поважний вік, вона щиро раділа гостям, які завітали привітати її з ювілеєм. Здоров’я, бадьорості духу, родинного затишку, душевного спокою, довголіття ювілярці бажали голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, Бахмацький сільський голова Наталія Гришко та вручили Марії Артемівні подарунки і квіти. Розчулили сторічну жінку і найтепліші та найдобріші слова привітань від найрідніших їй людей, які нею опікуються,­ доньки, зятя, внука, його дружини та 3­річного правнука Максимка. Людмила, дружина внука Олексія, підготувала для бабусі приємний сюрприз – змонтувала відео із фотографій, яке нагадало ювілярці чудові миттєвості минулого, навіяло спогади про рідних та дорогих серцю людей. Безмежно раділа Марія Артемівна і душевним привітанням старшої доньки Ніни та її родини, які живуть далеко і не змогли з’явитися на ювілей до матусі. Але вони часто телефонують, спілкуються, турбуються про маму, її здоров’я.
Тож многая Вам літа, шановна Маріє Артемівно, нехай родинне тепло та турбота і надалі зігрівають Вас, додають здоров’я та оптимізму.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^