» Будьмо патріотами своєї країни!
Інформація до новини
  • Переглядів: 36
  • Автор: admin
  • Дата: 12-04-2019, 09:05
12-04-2019, 09:05

Будьмо патріотами своєї країни!

У житті трапляються доленосні зустрічі, які залишають свій світлий та позитивний слід. Нещодавно мав нагоду поспілкуватися з Вадимом Сухаревським, який увійшов в історію визвольної боротьби українського народу як людина, яка почала перший бій української армії проти російських окупантів за визволення Донбасу. Майор Сухаревський нагороджений орденами Богдана Хмельницького II та III ступенів, а також має орден "Народний Герой України".
«Крім почуття ненависті до противника, я більше нічого не відчуваю, – каже він, – втрати серед моїх хлопців я ніколи нікому не пробачу».
Тож Вадим Сухаревський, який, незважаючи на свої 35 років, пройшов пекло багатьох боїв, і за короткий час став командиром елітного 503­го батальйону морської піхоти 36­ї бригади, не розуміє, як у нинішніх умовах, коли йде боротьба за Україну, хтось уникає або ж ухиляється від служби в Збройних Силах України.
­ За роки війни на сході Збройні Сили хоч і повільно, але зміцніли. І щоб там не говорили, змінилися саме за часів президентства Петра Порошенка. Відбулися, дійсно, разючі зміни. Збільшилася кількість підрозділів, зникла проблема із забезпеченням елементарними речами: формою, засобами захисту. Надходять нові зразки озброєння. Набрало обертів забезпечення технічними засобами: з'явилися тепловізори, новітні засоби зв’язку, армія переходить до безпілотних апаратів, отримує нові БТРи, системи артилерійського вогню. Крім цього, військовослужбовців забезпечено якісним та повноцінним харчуванням з можливим вибором страв,– стверджує Вадим Сухаревський, батальйон якого нині успішно тримає свою ділянку фронту на маріупольському напрямі.
Дійсно, нині наша армія стала тією силою, яка здатна остудити запал занадто активних щодо наших територій та самовизначення сусідів. Українська армія довела, що вона є і буде надійним фундаментом нашої незалежності, що вона готова адекватно, швидко та ефективно відповісти на будь­який виклик, відвести будь­яку загрозу. А служба у Збройних Силах є відповідальною і почесною місією. Адже саме армія допоможе юнакам зміцнити дух і тіло, це своєрідний іспит на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Саме під час служби є час, як то кажуть, зупинитися та переглянути своє життя, зрозуміти, як саме ти бажаєш жити і що саме необхідно змінити.
Зараз, коли в країні йде війна, служба в армії – це обов’язок кожного чоловіка. Він повинен мати військову спеціальність і володіти нею, щоб у разі необхідності використати ці знання. Сьогодні у тренді бути військовим. І всі військові спеціальності необхідні, чи ти зв’язківець, чи артилерист, адже військових спеціалістів не вистачає. До того ж армія — це реальний шанс на здобуття вищої освіти (за державний кошт).
Головне, щоб юнаки усвідомлювали, що від них залежить захист України, і вони зобов’язані проходити строкову військову службу, щоб при потребі дати відсіч будь­якому агресору, бо це їх обов’язок не тільки перед Батьківщиною, а й перед своєю родиною. До речі, відповідно до Указу Президента України строковики не залучаються до виконання бойових завдань у зоні проведення ООС.
Молодь повинна розуміти, що, окрім них, захищати державу більше нікому. Молодь — майбутнє нашої країни, і саме вони, молоді, працюватимуть та розвиватимуть Українську державу.
Тож закликаю всіх подумати про майбутнє. Закликаю до відповідальності та прийняття виважених рішень! Будьте патріотами своєї країни!
На фото: Іван Федоренко, Микола Іванюк, Вадим Сухаревський, Олег Мартинов.
Олександр ГРИГОРЧУК,
військовий комісар Бахмацького РТЦК та СП підполковник.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^