» Кожній дитині - знання, а в подарунок - промінчик щастя
Інформація до новини
  • Переглядів: 79
  • Автор: admin
  • Дата: 18-04-2019, 08:36
18-04-2019, 08:36

Кожній дитині - знання, а в подарунок - промінчик щастя

Бахмацька гімназія для Григорія Петровича Мартиненка – це не лише місце роботи, це острівець, де вирує його вчительське життя – таке яскраве та багатогранне.
­Дійсно, я живу своєю роботою, вона приносить мені неабияке задоволення. Життя у нашому навчальному закладі не стоїть на місці. Тут усе постійно змінюється, крутиться, обертається, а ми, вчителі, звичайно ж, докладаємо чимало певних зусиль, щоб діти гарно навчалися, були вихованими, мали гарну фізичну підготовку, пишалися тим, що вони є учнями саме нашої гімназії. Дитячі очі, у яких горять іскорки задоволення, здивовані, щасливі та захоплені обличчя, радісні усмішки учнів – це найбільша нагорода для вчителя,­ говорить Григорій Петрович.
Спілкуючись із вчителем, слухаючи, із яким захопленням він розповідає про гімназистів, свою роботу, зрозуміла, що колись, ще в юності, він правильно обрав свою майбутню професію – став вчителем, пішов педагогічною стежиною, якою ось уже 30 років впевнено крокує.
Григорій Петрович Мартиненко народився на Сумщині. Після закінчення середньої школи була служба в армії. А вже потім він студент Чернігівського державного педагогічного інституту ім.Т.Г.Шевченка. Здобувши спеціальність « Початкове військове навчання і фізичне виховання», молодий учитель за розподілом приїхав на роботу у Городищенський загальноосвітній навчальний заклад, згодом працював у Бахмацькій ЗОШ №1, а з 2003 року – вчитель Бахмацької гімназії.
Нині Григорій Петрович Мартиненко спеціаліст вищої категорії та має педагогічне звання «Учитель­методист». Як говорить директор Бахмацької гімназії Валентина Федорівна Дудка, Григорій Петрович повністю віддається роботі, творчо та неординарно підходить до проведення уроків, які спрямовані на досягнення високого кінцевого результату, на підвищення рівня якості та ефективності навчання, на всебічний розвиток особистості. Він прагне, щоб кожен урок був логічним продовженням попереднього і, водночас, підготовкою до наступного, змістовним, цікавим для учнів і таким, що спонукає їх до активної діяльності.
Учитель «Захисту Вітчизни» працює над проблемою удосконаленння форм і методів військово­патріотичного виховання учнів шляхом залучення їх до військово­патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), постійно готує команду до участі у цій спортивній військово­патріотичній грі. До речі, команда Бахмацької гімназії вже декілька років поспіль займає призові місця зі стрільби та в конкурсі «Впоряд». Неодноразово брала участь у Всеукраїнських змаганнях і ставала преможцем та призером обласного етапу цієї гри.
Григорій Петрович знайомить учнів на уроках зі специфікою військової діяльності, готує до виконання обов’язків військовослужбовця, роз'яснює особливості служби у Збройних Силах України, виховує якості, необхідні майбутньому воїну. Багато уваги вчитель приділяє позакласній роботі. Він керівник гуртка «Юний стрілець». Приємно, що його вихованці постійно є не лише учасниками, а й переможцями районних та обласних змагань зі стрільби "Впоряд", баскетболу, шахів.
У зв’язку із подіями, які відбуваються на сході нашої країни, виховання патріотичних почуттів у молоді набуває дедалі більшої актуальності. Тому важливо ще у стінах навчального закладу сформувати готовність юнаків до виконання конституційного обов’язку ­ захисту Вітчизни. Саме тому для учнів загальноосвітніх навчальних закладів проводяться стрільби у розрізі навчально­польових занять (зборів), які цьогоріч відбулися 17 квітня у смт Гончарівському. Під час навчально­польових занять юнаки отримали змогу на практиці закріпити теоретичні знання з підготовки до стрільби та перевірити себе на влучність. Власний приклад вчителя важливий для вихованців. Коли минулого року відбувалися відпрацювання військових навичок військовослужбовців запасу саме у Гончарівському, Григорій Петрович в числі перших відбув на ці збори.
­Нині предмету «Захист Вітчизни» приділяється чимало уваги, але, на жаль, матеріально – технічна база залишається на рівні минулих років,­ говорить Григорій Петрович. ­Це питання неодноразово піднімалося на районних та обласних семінарах. Хотілося б, щоб загальноосвітні навчальні заклади були забезпечені хоча б навчальними автоматами, аби учні могли покращити вміння та навички.
Цьогоріч вчитель брав участь у конкурсі «Учитель року 2019», який проходив у декілька етапів. Ставши переможцем зонального етапу конкурсу, талановитий педагог демонстрував свій досвід під час різних конкурсних випробувань на відбірковому етапі обласного конкурсу. Приємно відзначити, що вчитель Бахмацької гімназії став лауреатом обласного етапу конкурсу.
Григорій Петрович Мартиненко є гарним прикладом для свого сина, його люблять та розуміють учні, поважають колеги та колишні випускники. Його у всьому підтримує дружина Ірина Григорівна, яка також є досвідченим вчителем­методистом Бахмацької гімназії. У минулому році їй присвоєно звання "Відмінник освіти України".
Григорій Петрович з оптимізмом дивиться у майбутнє, говорить, що працює так, аби діти із задоволенням ішли і у навчальний заклад, і додому, щоб добре розуміли, що педагогічне кредо вчителів гімназії:» Кожній дитині знання, а в подарунок – промінчик щастя!»
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці

Юлії СТЕПАНЕНКО
на 16­ річчя

Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама.
с. Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^