» На строкову військову службу
Інформація до новини
  • Переглядів: 101
  • Автор: admin
  • Дата: 25-04-2019, 14:53
25-04-2019, 14:53

На строкову військову службу

Армія – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку України. Останнім часом в державі змінилося ставлення до Збройних Сил України. Професія військових є почесною і затребуваною, а служба в армії – обов’язок кожного чоловіка, який усвідомлює, що тільки сильна та професійна армія є гарантом безпеки та свободи нашої держави.
З квітня в Україні розпочався весняний призов юнаків до лав Збройних Сил України. До армії забирають молодих чоловіків від 20 до 27 років, які придатні за медичними показниками і не входять у певний перелік категорій, які звільняються від служби.
Сонячного квітневого дня у Бахмацькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи строковиків до армії. Лави Збройних Сил України поповнили тринадцять призовників, а саме Максим Кривенко, Григорій Євенок, Володимир Христовий із м. Батурина, Денис Гриненко, Ярослав Мастрюков, Андрій Божок, Олексій Замерлов із м.Бахмача, Михайло Демиденко із с. Рубанки, Микола Мусієнко із с. Обмачевого, Євген Луцик із с. Голінки, Олександр Тишков із с. Бахмача, Микола Ткаченко із смт Дмитрівки, Сергій Чорток із с. Красного.
Звертаючись до призовників, військовий комісар Олександр Григорчук запевнив, що згідно з Указом Президента України строковики не залучатимуться до виконання бойових завдань в зоні проведення бойових дій. Усі вони проходитимуть військову службу виключно у пунктах постійної дислокації.
З важливою подією в житті юнаків привітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, Бахмацький міський голова Павло Шимко. Благословив призовників на строкову службу ієрей отець Володимир Павлина , настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Бахмача, та надів на кожного натільні хрестики.
Районне та міське керівництво вручило юнакам подарункові набори.
Тож нехай служба стане для хлопців міцним фундаментом для побудови подальшого життя.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці

Юлії СТЕПАНЕНКО
на 16­ річчя

Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама.
с. Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^