» Великі справи для малого села
Інформація до новини
  • Переглядів: 67
  • Автор: admin
  • Дата: 3-05-2019, 08:29
3-05-2019, 08:29

Великі справи для малого села

«Село гине» – традиційне передвиборче гасло українських політиків. Суспільство під цим гаслом живе роки. Воно періодично оновлюється в інтонаціях то лівих, то правих, але стан і розвиток сільських громад від цього зачасту не змінюється. Молодь у селі неохоче залишається. Але нині мова піде про прекрасне, мальовниче село, село з розкішною природою, де живуть чуйні, добрі, чесні та працьовиті люди.
Не зважаючи на те, що село Фастівці є одним з найвіддаленіших від райцентру, де немає сільськогосподарських підприємств, де відчувається нестача робочих місць, воно живе. Село має привабливий вигляд для гостей: центр огороджений сучасними парканами, Фастовецький НВК, який очолює Н.В.Красноголов, пишається своєю ошатністю. Чудові лавочки, альтанки, дитячий ігровий майданчик, автобусна зупинка, вуличне освітлення, діодні ліхтарі та возвеличений Свято­Успенський храм­ це я про центр села. Фастівецьку громаду очолює активна жінка ­ сільський голова І.П. Карпенко. У цьому році, враховуючи критерії рейтингової оцінки роботи виконавчих органів сільських, міської, селищної рад та значний внесок у соціально­економічний розвиток району, за підсумками роботи у 2018 році Фастівецька сільська рада отримала відзнаку. І в цьому є заслуга не лише місцевої влади, а і небайдужих людей, які народилися і виросли в нашому селі, й стали успішними далеко за його межами. Мова іде про людину, якій щиро дякуємо за її добрі справи. Це Чорноног Іван Андрійович, який проживає у столиці, але завжди дбає про село та переймається його долею. І не злічити, скільки добрих справ, матеріальної допомоги, просто гарних вчинків зробив Іван Андрійович протягом багатьох років: це і новорічні подарунки для дітей школи, футбольні м'ячі, спортивні форми, була організована гра з футболу із запрошеними гравцями, придбано телевізор для стаціонарного відділення Бахмацького районного територіального центру, надана матеріальна допомога та будівельні матеріали для Фастівецького храму, сприяння у розчищенні річки Остер, придбано саджанці беріз, встановлено ворота на кладовищі, ворота та хвіртку біля школи, пам'ятний знак «Вдячні нащадки», паркові ліхтарі та інше. А особливо хочеться подякувати за сортові саджанці фруктових дерев , які Іван Андрійович подарував для посадки цієї весни. Їх висадили біля стаціонарного відділення, на території церкви та в центрі села. А ще на дзвіниці Свято­ Успенського храму розміщено електронний цифровий годинник. Тож щиро дякуємо Івану Андрійовичу! Сад виросте , а вдячні нащадки смакуватимуть плодами та згадуватимуть ваше добре ім'я.
Олександр Подоляк,
студент ІІІ курсу відділення видавничої справи та редагування Прилуцького гуманітарно –
педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці

Юлії СТЕПАНЕНКО
на 16­ річчя

Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама.
с. Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^