» Змагались юні патріоти
Інформація до новини
  • Переглядів: 24
  • Автор: admin
  • Дата: 10-05-2019, 08:24
10-05-2019, 08:24

Змагались юні патріоти

Виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя як духовно багатої, так і фізично розвиненої особистості лежать в основі Всеукраїнської дитячо­юнацької військово­патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Це не просто гра, це постійна навчально­виховна робота впродовж року, спрямована на творчу співпрацю з дітьми та молоддю. Нещодавно на шкільному подвір’ї Бахмацької гімназії та Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. № 1 було велелюдно. Там зібралися активні та завзяті учні у військовій формі, вчителі­наставники та численні вболівальники, аби підтримати свої команди (рої) у районному етапі Всеукраїнської дитячо­юнацької військово­ патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Активну участь у заході брало сім роїв. Бахмацьку гімназію представляла команда «Січ», Бахмацьку ЗОШ №1 ­ "Золотий рій", Бахмацьку ЗОШ № 5 – «Молода Січ», Бахмацьку ЗОШ № 4 – «Отамани», Бахмацький ЗЗСО­ «Нездоланні», Дмитрівську ЗОШ ­ «Ромен»,Стрільницьку ЗОШ – «Гарт».
Розпочався масштабний захід бравим шикуванням роїв, які з почуттям гордості виконували Гімн України. До учасників гри зі словами привітань та побажань звернулися голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Віталій Дзюба, завідувач сектору освіти райдержадміністрації Лариса Журба. Після урочистої частини юні джури із козацьким завзяттям приступили до змагань.
Цьогоріч організатори збільшили кількість конкурсів. Учасники демонстрували знання з історії України періоду національно­визвольних змагань ХХ ст. у конкурсі «Відун». Добре справлялися школярі з надання першої долікарської допомоги та елементами рятувальних робіт у наступному етапі гри «Рятівник». Кожен військовий має влучно та вправно стріляти. Тож підготовка у вправлянні зі зброєю розпочинається у дітей зі школи. Свої здібності з влучної стрільби з пневматичної гвинтівки показали учасники гри. Цікавим і водночас творчим видався конкурс «Ватра». Знання та вміння із муштрового впоряду у складі рою, майстерність у виконанні ладової пісні кожна команда намагалась показати якнайкраще. Найбільше сили та витривалості вимагало від юних джур штовхання гирі та перетягування линви.
Дивлячись на підростаюче покоління Бахмаччини, переконуємося у тому, що ми маємо славне продовження козацького роду. Україна пишається своїми нащадками, які за першим покликом готові стати на її захист.
По завершенню змагань на всіх чекала урочиста мить нагородження переможців. За результатами районного етапу Всеукраїнської дитячо­юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») перемогу виборола вже 4 рік поспіль команда Бахмацької гімназії – рій «Січ», ІІ місце зайняла Бахмацька ЗОШ №5 – рій « Молода Січ», ІІІ місце – Бахмацька ЗОШ №4 ­ рій «Отамани». Кожен рій отримав відзнаки за підсумками конкурсів. Кубки та дипломи вручили голова райдержадміністрації Тетяна Неділько спільно з завідувачем сектору освіти Бахмацької райдержадміністрації Ларисою Журбою. Голова ГО « Братство АТО» Володимир Брюховецький нагородив переможців путівкою до табору «Хорунжий» у м. Ковель.
Радістю перемоги ділилися щасливі гімназисти між собою. Це для них дуже важлива подія , адже вони намагаються тримати першість у військово­ патріотичній грі. Їх старання не були марними – наполеглива праця дітей та вчителів вкотре увінчалася успіхом . Але вони розуміють, що потрібно працювати та ретельно готуватися до участі в обласному етапі Всеукраїнської дитячо­ юнацької військово­ патріотичної гри « Сокіл» (« Джура»). Бажаємо їм успіхів та перемоги.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці

Юлії СТЕПАНЕНКО
на 16­ річчя

Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама.
с. Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^