» Місячник патріотичного виховання
Інформація до новини
  • Переглядів: 48
  • Автор: admin
  • Дата: 10-05-2019, 08:32
10-05-2019, 08:32

Місячник патріотичного виховання

Вже традиційно навесні у Бахмацькій зразковій автомобільній школі ТСО України ( центру патріотичного виховання, технічної підготовки і спорту) Чернігівської обласної організації ТСО України проводиться місячник патріотичного виховання. Цьогоріч він проходив із 9 квітня по 9 травня. На минулому тижні у його рамках відбулися змагання зі швидкісного маневрування ( фігурного водіння) автомобіля серед учнів ЗОШ, які є слухачами цього закладу.
­
Всі хлопці та дівчата старалися, адже за рік нав­чання оволоділи необхідними вміннями та навичками, які намагалися продемонструвати під час змагань. Звичайно, для того, аби наші слухачі вправно керували автомобілями, чимало зусиль доклали як викладачі, так і інструктори.Це викладачі Анатолій Миколайович Пронченко та майстри виробничого навчання Михайло Пантелеймонович Зозуля та Олександр Володимирович Назаренко, ­ розповідає директор зразкової автомобільної школи Олександр Руденко.
І місце в особистому заліку на змаганнях зі швидкісного маневрування (фігурного водіння) автомобіля посів Богдан Йосипенко, ІІ місце зайняв Володимир Полянський, а ІІІ – виборов Владислав Колодій. Переможці змагань нагороджені Грамотами Бахмацької автошколи ТСОУ, а також цінними подарунками.
На наступний день у стінах автошколи відбулася зустріч молоді із атовцями Сергієм Гриценком та Олексієм Новохацьким, які захищали територіальну цілісність нашої держави на сході. Зустріч видалася по­родинному теплою, хоч і з гірким присмаком. Сергій Олександрович та Олексій Миколайович розповіли про будні військових, про деякі випадки із свого особистого життя, про дружбу між військовослужбовцями, відповіли на всі запитання, які цікавили молодь . Звертаючись до хлопців та дівчат, атовці закликали їх любити свій рідний край, країну та бути її патріотами. У знак вдячності та поваги слухачі автомобільної школи ТСОУ вручили Сергію Олександровичу та Олексію Миколайовичу квіти.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці

Юлії СТЕПАНЕНКО
на 16­ річчя

Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама.
с. Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^