» 35-річчя творчої діяльності
Інформація до новини
  • Переглядів: 36
  • Автор: admin
  • Дата: 10-05-2019, 08:41
10-05-2019, 08:41

35-річчя творчої діяльності

Чудова атмосфера, гарний настрій, квіти, подарунки, гучні оплески, щирі слова привітань – ось найвища нагорода за багаторічну діяльність колективу «Веселі ложкарі» Дмитрівського селищного Будинку культури на чолі з незмінним керівником Станіславом Михайловичем Ковтуном. Нещодавно цей знаний колектив відсвяткував свій 35­річний ювілей.
Історія «Веселих ложкарів» розпочалася у березні 1984 року, саме тоді було створено колектив, який налічував 22 учасники – 11 хлопчиків та 11 дів­чаток – це учні 3­5 класів Дмитрівської ЗОШ. Діти із задоволенням відвідували репетиції, наполегливо займалися, оволодівали необхідними вміннями та навичками. А вже у листопаді свій перший концерт вони подарували мешканцям селища Дмитрівка. Виступ сподобався односельчанам, вони гучними оплесками дякували за подаровану радість, естетичну насолоду. Це, звичайно, додало ще більше енергії та впевненості як керівнику, так і його учасникам. Вже через рік «Веселі ложкарі» демонстрували свій талант не лише на районній, а й на обласній сцені.
Протягом років репертуар колективу збагачувався та урізноманітнювався, приходили нові учасники, які з іскорками любові в очах відвідували колектив.
У 1992 році учасників «Веселих ложкарів» запросили в Одесу на І Всеукраїнський фестиваль «Повір у себе». Діти проживали там місяць та виступали з творчими доробками перед дітками з вадами. На День міста Одеси «Веселим ложкарям» пощастило виступити на Деребасівській. По закінченню фестивалю «Повір у себе» було організовано гала­концерт. Нашим юним зірочкам тоді поталанило виступати на одній сцені з такими знаменитостями як Віталій та Світлана Білоножки, Алла Кудлай, Ніна Матвієнко, Микола Свидюк. Це, звичайно, справило неабиякі приємні та незабутні враження.
Також за рішенням міністерства культури України дмитрівчан було запрошено на Міжнародний дитячий музичний фестиваль у Євпаторію. Тут вони виступали поряд із учасниками із Німеччини, Литви, Польщі, Білорусі та ін.
Восени 1992 року талант учасників колективу присвоєно високе звання – "Дитячий зразковий». Колектив постійно активно гастролював. Виконавська майстерність та цікавий репертуар приносять учасникам колективу заслужені нагороди, адже вони неодноразово нагороджувалися Грамотами та Дипломами різних рівнів. Станіслава Ковтуна відзначено двома Почесними грамотами міністерства культури України, трьома Почесними грамотами голів облдержадміністрації, декількома грамотами районного рівня. Поряд із виступами та концертами керівник «Веселих ложкарів» Станіслав Ковтун дбав про змістовний відпочинок. Діти побували у Каневі, Білорусі, Ялті, а також у Качанівці, Тростянці та інших цікавих місцях.
За 35 років випускниками «Веселих ложкарів» є 112 учасників. Багато із них здобули вищу і спеціальну освіту. Нині працюють в різних галузях, серед них є медичні працівники, будівельники, вчителі, журналісти, підприємці.
Щирі привітання під час урочистостей на адресу учасників колективу, керівника лунали від голови районної державної адміністрації Тетяни Неділько, голови районної ради Миколи Іванюка, гостей, які є поціновувачами юних талантів.
­Я безмежно вдячний долі, що звела мене з такими творчими, наполегливими та старанними дітьми, які вміють дивувати, захоплювати, дарувати яскраві емоції та радість глядачам. Репертуар у нас досить різножанровий – він включає в себе українські народні та спортивно­акробатичні постановки, ліричні пісні, вокал, хореографічні композиції, гру на шумових інструментах,­ розповідає керівник «Веселих ложкарів» Станіслав Ковтун. – Наші виступи не були б такими яскравими та незабутніми без допомоги та підтримки батьків та всіх небайдужих, які надавали фінансову допомогу на придбання костюмів та інші потреби колективу.
Тож щиро вітаємо колектив «Веселі ложкарі» з ювілеєм. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників. Нових вам творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, здійснення мрій. Керівнику – задоволення від нелегкої праці, а батькам – пишатися своїми дітьми, їхніми успіхами.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці

Юлії СТЕПАНЕНКО
на 16­ річчя

Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама.
с. Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^