» Діти! Поліція! Безпека!
Інформація до новини
  • Переглядів: 73
  • Автор: admin
  • Дата: 24-05-2019, 08:55
24-05-2019, 08:55

Діти! Поліція! Безпека!

На минулому тижні у міському парку культури та відпочинку у рамках Всеукраїнського проекту «Шкільний офіцер поліції» співробітники управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції спільно з працівниками Бахмацького відділу поліції за сприяння працівників районної ради, районної державної адміністрації, сектору освіти, районного Будинку культури та ГО « Братство АТО» провели для учнів 1 ­ 8 класів Бахмацьких міських навчальних закладів надзвичайно цікаві та пізнавальні заходи – проект «Діти! Поліція! Безпека!»
Спочатку всі присутні переглянули відеоролик, а вже потім діти поринули в захоплюючу гру з правил дорожнього руху та особистої безпеки. Для цього було розміщено 7 локацій «Пішохід», «Безпека дорожнього руху», « Випробуй у безпеці», «Поліцейський ТОР», « Базова самооборона», « Фотозона з поліцейськими», « Поліцейські автомобілі». Діти з цікавістю юрбилися біля кожної з локацій, брали участь у рольовій грі, де вони могли спробувати себе у ролі регулювальника, пішохода, транспортного засобу, який рухається по дорозі. Таким чином діти разом із дорослими повторювали та вкотре засвоювали правила дорожнього руху. Допитливості дітлахів не було меж. Звідусіль лунали зацікавлені дитячі голоси та безкінечні запитання: Як? Чому? Коли? Невже ?
Школярі мали змогу відчути себе справжніми поліцейськими – приміряти амуніцію патрульного, посидіти за кермом поліцейських машин, повчитися прийомам самозахисту у спецпризначенців підрозділу тактико­оперативного реагування, включити мигалки, поговорити по рації. Також учні міських шкіл дізналися, як правильно поводити себе з небезпечними знахідками та предметами, як правильно захисти себе, як не розгубитися і правильно діяти під час екстремальної ситуації, як запобігти вчиненню правопорушень. А також отримали відповіді на численні запитання.

Не менш цікавим був для хлопчиків та дівчаток тренінг «Розв’язання конфліктів мирним шляхом» та навчання по наданню першої домедичної допомоги потерпілому. Учні разом із патрульними на практиці закріплювали правила її надання. Школярі твердо усвідомили, що вміння вчасно та правильно надати першу медичну допомогу часто відіграє вирішальну роль.
У цьому масштабному та пізнавальному заході, аби перейнятися враженнями та емоціями дітей, переконатися, що вони засвоїли правила дорожнього руху та правила поведінки у різних життєвих ситуаціях, брали участь голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько та голова районної ради Микола Іванюк.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Лєрочці РОМАНЕНКО
на 10 рочків

Щоб ти завжди була щаслива, добро пізнала у житті, і щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво, щоб Бог тебе в опіці мав і Ангел твій хранитель з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуємо Богу, що ти у нас є, хай силу й здоров’я тобі він дає.
Дідусь Коля, бабуся Свєта.
м.Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^