» Робота депутата в окрузі
Інформація до новини
  • Переглядів: 41
  • Автор: admin
  • Дата: 31-05-2019, 08:38
31-05-2019, 08:38

Робота депутата в окрузі

На минулому тижні на Бахмаччині з робочим візитом перебував народний депутат України Валерій Давиденко. Свою робочу поїздку нардеп розпочав із ознайомлення з ходом будівництва сучасної сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Бахмач. Її будівництво розпочалося в рамках Державної програми «Розвиток сільської медицини» на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів. Валерій Давиденко разом із головою районної державної адміністрації Тетяною Неділько та Бахмацьким сільським головою Наталією Гришко оглянули територію та розпочате будівництво майбутнього приміщення амбулаторії, яке будується за типовим проектом і буде обладнане сучасним новітнім медичним обладнанням та укомплектоване необхідними меблями. Будівля медичного закладу зводитиметься з використанням сучасних технологій та з урахуванням вимог енергоефективності. Вже закладено фундамент, завезено блоки, підрядники розпочали зводити стіни майбутнього приміщення.
Того дня подвір’я навчальних закладів були переповнені дитячими радісними голосами, сміхом, адже шкільні родини зібралися на свято Останнього дзвоника. Всього цьогоріч останній дзвоник пролунав для 3508 школярів Бахмаччини, з них 315 дев’ятикласників та 222 одинадцятикласники – 131 із міста та 91 із сільських територіальних громад району.
Аби привітати учнів Бахмацького ЗЗСО І­ІІІ ст. №2 із чудовим та радісним святом, до навчального закладу завітали народний депутат України Валерій Давиденко, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Віталій Дзюба, Бахмацький сільський голова Наталія Гришко та директор СТОВ «Прогрес» Борис Толкачов. Почесні гості привітали учнівсько­педагогічний колектив із закінченням навчального року, побажали учням веселих канікул, а дев’ятикласникам та одинадцятикласникам успіхів у здачі державної підсумкової атестації, незалежного зовнішнього оцінювання та відповідальності у виборі майбутнього, вручили подарунки.
На виконання програми Запровадження стипендії та грошових заохочень Бахмацької районної ради на 2018­2019 р., відповідно до положення про призначення та виплату стипендій Бахмацької районної ради обдарованим та талановитим учням загальноосвітніх навчальних закладів та закладів позашкільної освіти району, стипендії призначено 36 учням Бахмаччини, у Бахмацькому ЗЗСО І­ІІІ ст. №2 її отримали десятикласниця Ірина Пашко та восьмикласник Андрій Пашко. Малиновий передзвін сповістив школярам про закінчення навчального року, а випускники востаннє сіли за парти на останній шкільний урок, де у пам’яті ожили всі одинадцять років безтурботного шкільного життя, яке назавжди закарбується у пам’яті юнаків та дівчат.
Згодом народний депутат України Валерій Давиденко зустрівся з колективом Будинку дитячої та юнацької творчості, подякував педагогам за роботу, адже результат – успіхи вихованців на різноманітних творчих конкурсах. У ході спілкування разом із головою райдержадміністрації Тетяною Неділько, головою районної ради Миколою Іванюком, директором Будинку дитячої та юнацької творчості Наталією Швидкою обговорили питання щодо проведення подальших ремонтних робіт приміщення закладу, адже цьогоріч його частину вдалося відремонтувати.
Спілкуючись із колективом районного Будинку культури та активістами ГО «Бахмацька районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів­інтернаціоналістів) та воїнів АТО і ООС», Валерій Миколайович вручив Почесні Грамоти Верховної Ради України Сергію Божку та Сергію Піхоті і привітав з високою відзнакою та відповів на запитання, які цікавили присутніх на зустрічі.
День робочого візиту народного депутата України на Бахмаччину видався змістовним, плідним та насиченим. Тож Валерій Давиденко наголосив, що аналогічні зустрічі проводитиме з виборцями і надалі, адже вони допомагають достеменно вивчити проблемні питання громади.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Лєрочці РОМАНЕНКО
на 10 рочків

Щоб ти завжди була щаслива, добро пізнала у житті, і щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво, щоб Бог тебе в опіці мав і Ангел твій хранитель з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуємо Богу, що ти у нас є, хай силу й здоров’я тобі він дає.
Дідусь Коля, бабуся Свєта.
м.Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^