» «Квітуча Україна», -
Інформація до новини
  • Переглядів: 607
  • Автор: admin
  • Дата: 20-11-2015, 08:31
20-11-2015, 08:31

«Квітуча Україна», -

«Квітуча Україна», - таку назву мав захід, який провела  керівник  гуртка «Сувеніри»  Будинку дитячої та юнацької творчості Тетяна  Нестеренко. Діти поповнили свої знання про культуру, історію свого народу,  отримали цікаву інформацію  про державні символи. А ще власноруч виготовили кожен свою карту України, прикрасивши її квітами.
- В такій невимушеній атмосфері , коли діти різного віку з різних шкіл спілкуються між собою, діляться знаннями, виготовляючи  поробки власними руками, вони краще усвідомлюють і запам’ятовують інформацію, - говорить керівник гуртка      Тетяна Нестеренко. - Коли готувала цей  патріотичний захід, на меті мала поглибити знання дітей про рідну країну, її історію, державні символи, а також розвинути почуття патріотизму.  Адже кожен  гуртківець з почуттям любові в серці понесе додому не тільки карту України, а й знання про її славну історію, про  квітуче майбутнє.
 

 

Наталія  Корень.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^