» Весело та змістовно проводять діти час у пришкільних таборах
Інформація до новини
  • Переглядів: 29
  • Автор: admin
  • Дата: 7-06-2019, 08:31
7-06-2019, 08:31

Весело та змістовно проводять діти час у пришкільних таборах

Перші промені теплого літнього сонця сповіщають школярам про прихід довгоочікуваних канікул. Стомлена від навчання дітвора, не марнуючи часу, з головою занурюється в омріяний відпочинок.
Одні, спакувавши швиденько речі, їдуть до бабусь у село, інші – до берегів лагідного моря, а декому достатньо просто досхочу виспатися. Проте є й такі, яким за певних обставин доводиться сидіти вдома. Та проводити час у чотирьох стінах не надто цікаво. Хто ж, як не школа, подбає про змістовний, цікавий та корисний відпочинок своїх учнів. Адже у більшості з них влітку розпочинають свою роботу пришкільні табори.
Нинішній рік – не виняток. Цього року пришкільні табори розпочали роботу з 3 червня. Всього в районі працює 17 таборів, де відпочивають 1200 дітей шкільного віку. На забезпечення якісної і змістовної роботи таборів виділено понад 400 тис. грн з районного бюджету.
З метою вивчення стану організації відпочинку учнів у пришкільних таборах, а також харчування дітей, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько у супроводі завідувача сектору освіти райдержадміністрації Лариси Журби, зокрема, відвідали Бахмацькі ЗОШ І­ІІІ ст. № 5 та 1.
Очільниця району поцікавилася програмами відпочинку, ознайомилася з таборовим розпорядком дня, оглянула харчоблок та поспілкувалася з працівниками. Основну увагу акцентувала на забезпеченні якісного харчування та дотриманні санітарно­гігієнічних вимог.
На подвір’ях навчальних закладів нині лунає дитячий сміх, бо для дітей проводяться розважальні ігротеки, конкурси, спортивні змагання. Робота у пришкільних таборах організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично. А ще особливістю відпочинку тут є те, що діти не тільки відпочивають, а й підвищують свій рівень знань з різних дисциплін, розвивають свій творчий потенціал та попов­нюють словниковий запас з англійської мови, адже загалом працює 5 англомовних таборів.
Завдяки гарній організації та злагодженій роботі творчих колективів таборів час спливає непомітно, швидко й весело. Водночас кожен день збагачує дітей новими знаннями та вміннями, залишає в пам’яті приємні спогади.
Людмила Огієнко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Лєрочці РОМАНЕНКО
на 10 рочків

Щоб ти завжди була щаслива, добро пізнала у житті, і щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво, щоб Бог тебе в опіці мав і Ангел твій хранитель з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуємо Богу, що ти у нас є, хай силу й здоров’я тобі він дає.
Дідусь Коля, бабуся Свєта.
м.Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^