» Батурин запрошує на фестиваль!
Інформація до новини
  • Переглядів: 578
  • Автор: admin
  • Дата: 7-06-2019, 08:37
7-06-2019, 08:37

Батурин запрошує на фестиваль!

15–16 червня в місті Батурин відбудеться ІІ БАТУРИНФЕСТ «Шабля», який присвячений 350­й річниці з дня започаткування гетьманської столиці в Батурині!
Батурин гідно виконував столичні функції нашої Козацької держави найдов­ ше – 53 роки! Був гетьманською резиденцією: Дем’яна Ігнатовича, Івана Самойловича, Івана Мазепи та Кирила Розумовського!
Переживши багато злетів й руйнувань, упродовж останніх 350 років нашої історії саме Батурин є символом сили, боротьби та прагненням до волі українського народу. Тому на теренах унікальних пам’яток в історії українського державотворення гучно прозвучить головна ідея фесту «Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО» проголошена гетьманом Іваном Мазепою в Батурині 300 років тому, але актуальна і сьогодні!
У день відкриття, 15 червня, на гостей чекатимуть виступи народних аматорських колективів; показові виступи єдиноборств «сучасних козаків». Концерт на рок­сцені молодіжних гуртів «FROM INSIDE OUT» з м. Кролевця та «Протифаза» з м. Бахмача.
Головною подією дня стане Baturyn Beats Global вечірка. До Батурина ВПЕРШЕ приїде Wapapura Moving Energy! Проект з Південної Іспанії привезе в Україну музиканта DJ Ion Din Anina, щоб зустрітися на одній сцені з електро­фольклорним дуетом з Києва – Cloud Jam. Разом музиканти створять незабутню музичну ніч у стилі електро­фольку, електро­тропікал та Global Beats.
15 і 16 червня вперше ми зустрічатимемо в Батурині артистів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, які представлять потужну різнопланову програму. Щиро дякуємо за співпрацю ректору Академії, кандидату мистецтвознавства, професору, заслуженому діячу мистецтв України Владиславу Корнієнку.
16 червня урочисто святковий настрій створить виступ військового оркестру та кавер­гурту «DAGGER» уславленої 58­ї ОМПБр імені гетьмана Івана Виговського, м. Конотоп. Командир – полковник Михайло Драпатий. Диригент, начальник оркестру – ст. лейтенант Євгеній Батура.
На гостей чекатиме яскравий, колоритний, глибоко народний і водночас сучасний виступ Чернігівського академічного народного хору, що обов’язково спонукає кожного поринути у красу української музики, танцю та традицій.
Унікальною складовою фесту на території парку «Кочубеївський» стане Арт­пікнік для дітей та молоді, який готують співорганізатори фесту ГО «Вогонь Відродження» (м. Бахмач). Завітайте з дітьми і впевнені ­ їх захоплять запропоновані можливості проявити свої таланти з фотографування, малювання, бодіарту, музики, танців! І це все безкоштовно!
А ввечері ­ незабутній концерт рок­гуртів: «Новий день» (Конотоп), «Скеля» (Чернігів) та «КОРАЛЛІ» (Івано­Франківськ). Хедлайнер фестивалю традиціний і улюблений гурт ­ «Kozak System» (Київ), які своєю піснею «Шабля», яка вже стала гімном нашого фесту, відображають його концепцію: «Шабля – це зброя! Шабля – це правда! Шабля – Козацька це сила і влада».
І 15, і 16 червня організатори фесту не датуть заснути молодим – сучасна молодіжна дискотека під відкритим небом від DJ SaliVan Rocket­Jam з м. Кременчука!
Окрім основної програми, впродовж двох днів пропонуємо ­ екскурсії унікальними об’єктами Національного заповідника «Гетьманська Столиця», виставка­ярмарок майстрів народного декоративно­прикладного мистецтва, майстер­класи, зони харчування, фуд­корт, кращі смаколики української традиційної кухні, атракціони.
Не пропустіть грандіозну подію літа – ІІ БАТУРИНФЕСТ «Шабля»! Плануйте, домовляйтеся з друзями, рідними й обов’язково приїздіть! Зарядимося потужною хвилею позитиву разом! «Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО»!

Оксана Ломко,
старший науковий співробітник
НІКЗ «Гетьманська столиця».
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Лєрочці РОМАНЕНКО
на 10 рочків

Щоб ти завжди була щаслива, добро пізнала у житті, і щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво, щоб Бог тебе в опіці мав і Ангел твій хранитель з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуємо Богу, що ти у нас є, хай силу й здоров’я тобі він дає.
Дідусь Коля, бабуся Свєта.
м.Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^