» Вибір на все життя
Інформація до новини
  • Переглядів: 149
  • Автор: admin
  • Дата: 14-06-2019, 13:18
14-06-2019, 13:18

Вибір на все життя

Зазвичай, закінчуючи школу, перед випускниками постає нелегкий вибір – обрання майбутньої професії. Для Валентини Гриценко це не було проблемою, адже вона зі шкільних років мріяла стати лікарем. Саме тому, отримавши середню освіту, а закінчила дівчина школу із золотою медаллю, вона вступила до Української медичної стоматологічної академії у місті Полтава. Відтоді жінка жодного разу не шкодувала про свій вибір, з теплотою згадує свої студентські роки, а робота лікаря припала до душі на все життя. У 2000 році лікар – терапевт Валентина Гриценко– завзята, енергійна, сповнена сил та ентузіазму, за направленням приїхала на роботу у село Тиниця. За майже двадцять років трудової біографії у Тиницькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини вона знає практично кожного пацієнта. Знає, що кого турбує, з якими проблемами звертаються. З 2005 року, перекваліфікувавшись, Валентина Гриценко стала сімейним лікарем. Нині з нею укладено 1920 декларацій, з них 1155 – це жителі Тиницької територіальної громади, 581 – мешканці села Григорівки, 104 – із села Веселе Григорівської сільської ради, 53 – із міста Бахмач, по декілька декларацій із інших сіл району – Голінки, Зеленівки, Білих Веж.
­Дуже важливо для кожного хворого – увага до нього, налаштування на одужання,­ розповідає Валентина Миколаївна. – Хоч колектив у нас і невеликий, він налічує лише 7 чоловік: лікар, 4 медичні сестри, молодша медична сестра та водій, але ми намагаємося професійно лікувати кожного пацієнта, аби він у подальшому добре себе почував і був готовий до повноцінного повсякденного життя. Не забуваємо і про душевний стан кожної людини, адже добре знаємо, що іноді лікує добре слово та лагідна усмішка.
Валентина Миколаївна переживає за кожного хворого, встановлює діагноз та призначає лікування. Останнім часом, як відмічає лікар, значно поліпшилася матеріально­технічна база Тиницької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Саме тут можна зробити кардіограму, загальні аналізи крові та сечі, у медичному закладі є інгалятор, працює маніпуляційний кабінет, а також денний стаціонар, де виконуються всі призначення лікаря.
Сімейний лікар із великим задоволенням та особ­ливою теплотою розповідає про свою роботу, яку любить та якою дорожить. На її думку основною запорукою успішності в роботі є довіра між лікарем і пацієнтом. Тому ставить перед собою завдання професійного самовдосконалення. Адже завжди пам’ятає, що здоров’я людини – у руках лікаря, і від його дій, вміння правильно поставити діагноз, призначити й своєчасно провести лікування, залежить одужання.
Робота лікаря надзвичайно відповідальна. У будь­який час доби Валентина Миколаївна виїздить на виклики, ніколи і нікому не відмовляє. Нині у Тиниці проживає майже дві тисячі людей. А ще Валентина Гриценко вже 7 рік надає медичну допомогу жителям сіл Григорівка та Веселе. Проводять планові огляди школярів – їх у Тиниці 136, а також дошкільнят – їх 68, проводять профілактичні щеплення. В обов’язковому порядку відвідують діток до 1 року. – Нині їх у Тиниці небагато, лише восьмеро ­ бідкається лікар,­ хотілося б, аби народжувалося більше.
Валентина Гриценко – самодостатня жінка, яка реалізувала себе в улюбленій та омріяній професії. А ще вона – щаслива дружина та мама. Її рідні – чоловік та донька – в усьому підтримують та розуміють, а вільний час вони люблять проводити разом та насолоджуються спілкуванням.Із розмови розумію, що жінка живе родиною, пишається донькою, яка, до речі, цьогоріч випускниця Тиницької ЗОШ. А ще Валентина Миколаївна радіє бажанню доньки піти її професійною стежиною та реалізувати себе в благородній, гуманній та водночас такій потрібній і відповідальній професії медичного працівника.
Тож нехай ця нелегка робота приносить задоволення, а пацієнти будуть вдячні за допомогу та увагу.

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^