» Із сесії районної ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 53
  • Автор: admin
  • Дата: 14-06-2019, 13:22
14-06-2019, 13:22

Із сесії районної ради

11 червня відбулася 20 (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Микола Іванюк. У роботі пленарного засідання брали участь голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та 24 депутати із 34 за списком.
Попередньо на засіданні постійних комісій районної ради питання були вивчені та детально обговорені. По завершенню засідань депутати рекомендували проекти даних рішень внести на розгляд сесії районної ради.
Затвердивши порядок денний, до якого внесено двоє питань, депутати перейшли до їх розгляду.
Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року №4 « Про районний бюджет на 2019 рік» присутніх поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Мельник. Розглядаючи дане питання, депутати активно обговорювали доцільність використання бюджетних коштів. Зокрема, депутат районної ради Микола Прокопенко висловив обурення з приводу того, що на будівництво санвузла у Тиницькій ЗОШ І­ІІІ ст. планується використати більше 666 тис. грн державних коштів. Детальні роз’яснення з цього приводу надала завідувач сектору освіти райдержадміністрації Лариса Журба. Депутат районної ради Володимир Брюховецький запропонував створити комісію, яка на місці контролювала б якість виконання ремонтних робіт.
Депутати майже одноголосно прийняли рішення з першого питання.
Пожвавішала дискусія в залі, коли присутні перейшли до розгляду наступного питання, а саме « Про збереження середньої заробітної плати за депутатом районної ради А. П. Бондарем». Згідно із законодавством колишній заступник голови районної ради Анатолій Бондар звернувся до районної ради з проханням виплатити середньомісячну заробітну плату у зв’язку з неможливістю працевлаштування. Категорично проти підтримання звернення виступив депутат районної ради Володимир Брюховецький, аргументуючи тим, що дані кошти можна спрямувати на вирішення нагальних потреб району. Думки депутатів розділилися. При голосуванні утримались голова районної ради Микола Іванюк та депутат Анатолій Сипливий. Решта проголосували за виділення коштів.
Завершилася сесія на позитивній ноті. Голова районної ради Микола Іванюк вручив депутату районної ради Олександру Євченку Почесну грамоту районної ради за активну громадську позицію та з нагоди 60­річчя.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці, внучці і сестричці

Анастасії Миколаївні ПАТАЙ
на 18-річчя
Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Так хочеться тобі, рідненька, що є на світі краще, те й подарувати. Встелити тобі доріженьку барвінком і зорі над тобою посхиляти. Нехай дорога твоя буде довга, щоб все задумане збулося, а чаша щастя буде повна, щоб через вінця аж лилося. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама, баба Галя і братик Ваня.
с. Осіч.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^