» Мелодія випускного вальсу
Інформація до новини
  • Переглядів: 44
  • Автор: admin
  • Дата: 4-07-2019, 13:34
4-07-2019, 13:34

Мелодія випускного вальсу

У загальноосвітніх навчальних закладах Бахмаччини відшуміли випускні вечори. Випускний вечір – це незабутнє свято молодості , краси, радості і смутку, надій та сподівань, дівочих та юначих мрій. Саме на випускному вечорі хлопці та дівчата прощались із безтурботним дитинством та ступили на дорогу дорослого життя.
Світанкова зоря покликала цьогоріч у незвідані далі 222 випускники району. Приємно, що серед них 19 медалістів, які, підтвердивши свої знання, успішно склали ЗНО.
Випускники Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 порадували своїх наставників і батьків трьома медалями– однією золотою та двома срібними. Золоту медаль отримала Аня Савченко, а срібні – Ірина Михайленко та Маргарита Шатан.
За високі досягнення у навчанні вихованці Бахмацької гімназії одержали п’ять медалей – 4 золоті та 1 срібну. Золотими медалями нагороджено Альону Гребенчук, Анну Гуринець, Альону Кривошей, Дарину Моргун, а срібною- Ольгу Кривошей.
У випускників Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 3 золоті та 1 срібна медалі. Золоті отримали Діана Оніщенко, Софія Староста, Владислав Шевченко, а срібну – Дмитро Іващенко.
Вихованці Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. №4 успішно склали ЗНО та одержали 3 срібні медалі – це Юлія Шевченко, Микола Опанасюк, Марія Ніколаєнко.
Срібні медалі також у випускниць Тиницької ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасії Кузьменко та Сніжани Пивовар. Талановиті дівчата Курінського НВК порадували наставників двома медалями– золотою та срібною. Золоту отримала Аліна Гордієнко, а срібну – Ірина Гришко.
Цьогоріч урочистості з нагоди випускного вечора для випускників міста Бахмач відбулися на площі Героїв Майдану. Саме тут красуні-випускниці та елегантні юнаки у сяйві різнобарвних квітів, радісних та щирих усмішок друзів, батьків, вчителів закружляли у вальсі. Прощальний вальс, це ніби прощання з дитинством. Позаду у колишніх учнів безтурботна і весела пора, попереду - незвідані широкі дороги дорослого життя. На випускний вечір, незабутнє свято випускників, яке нам щорічно на своїх широких крилах приносить чарівний червневий вечір, завітали почесні гості. Під час урочистого заходу напутні слова та привітання звучали від народного депутата України Валерія Давиденка, голови районної державної адміністрації Тетяни Неділько, голови районної ради Миколи Іванюка, завідувача сектору освіти райдержадміністрації Лариси Журби, Бахмацького міського голови Павла Шимка.
В урочистій обстановці випускники-медалісти отримали золоті і срібні медалі та грошові винагороди від райдержадміністрації та районної ради, а також всі випускники міських навчальних закладів та випускники-медалісти району одержали пам’ятні подарунки від народного депутата України Валерія Давиденка. За районною програмою стипендії отримали випускники-переможці конкурсів обласних, Всеукраїнських рівнів та Малої Академії наук, міська рада також відзначила талановиту молодь.
Тож нехай щастить вам, шановні випускники! Нехай світлою і рівною буде дорога у щасливе майбуття, а мрії обов’язково здійснюються.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці, внучці і сестричці

Анастасії Миколаївні ПАТАЙ
на 18-річчя
Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Так хочеться тобі, рідненька, що є на світі краще, те й подарувати. Встелити тобі доріженьку барвінком і зорі над тобою посхиляти. Нехай дорога твоя буде довга, щоб все задумане збулося, а чаша щастя буде повна, щоб через вінця аж лилося. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама, баба Галя і братик Ваня.
с. Осіч.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^