» Людина по-справжньому почувається щасливою тільки тоді, коли займається улюбленою справою
Інформація до новини
  • Переглядів: 20
  • Автор: admin
  • Дата: 12-07-2019, 08:57
12-07-2019, 08:57

Людина по-справжньому почувається щасливою тільки тоді, коли займається улюбленою справою

Хоч виноградарство і вимагає багато уваги, сил і часу, та чоловік із задоволенням цим займається, саджаючи все нові і нові сорти винограду. Нині у виноградарнику Анатолія Миколайовича налічується 15 різних сортів. Серед них «Киш-миш», «Кардінал», «Пам’ять хірурга», «Ромео» та інші. Про кожен із них садівник може багато розповідати, а говорить він з любов’ю і нат- хненням, відчувається, що заняття йому до душі.
-Не все зразу вдавалося,- розповідає Анатолій Рибак,- але я добре розумів, що лише за умілого підходу, господарських рук рослина радує гарними та щедрими кетягами.
Для того, щоб домогтися гарного врожаю, чоловік постійно спілкується зі своїми вже більш досвідченими колегами-виноградарями, вже більше десяти років передплачує періодичні видання, де із великою цікавістю знайомиться із порадами виноградарів з усієї України, черпає для себе чимало корисної та необхідної для роботи інформації.
Із ранньої весни і до пізньої осені господарює Анатолій Рибак у своєму винограднику. Роботи тут вистачає: обробити засобами від хвороб та шкідників, обрізати, піддобрити, підв’язати молоді пагони, видалити всю зайву надземну поросль, зуміти вберегти від приморозків, вчасно видалити на пагонах пасинки, вносити в грунт підживлення, поливати та багато іншого. У цій нелегкій справі виноградарю інколи допомагає син Сергій.
Найбільше радіє Анатолій Миколайович, коли виноград достигає.
-Який сорт Вам найбільше подобається, чи є улюблений?- запитую у виноградаря.
-Не можу виділити якийсь один сорт, адже кожен по-своєму смачний, дорогий моїй душі. Бо вкладаю у цю справу чамало часу, коштів та сил, плекаю, намагаюся розвивати. Це те, чим я живу.
На присадибній ділянці Анатолія Рибака все по-господарськи. Крім винограду милують око рядочки малини, яку він вирощує вже більше десяти років. Радують його врожаєм такі сорти як «Полана», «Ранкова роса», «Патриція», «Феномен» та інші.
Красуються і різні сорти полуниці. Не так давно чоловік почав займатися вирощуванням ожини. Подвір’я Анатолія Рибака потопає у різнобарвних та яскравих квітах, серед яких багато лілій.
-Мені подобаються ці квіти, насаджую їх для себе, для душі, аби помилуватися, коли квітують.
Все тут до ладу. Подумалось, що чоловік має освіту агронома або садівника.
-Та ні,- посміхається Анатолій Миколайович,- це все робота, яка приносить задоволення, всьому навчався сам. Розповідає, що більше сорока років пропрацював зварювальником у вагонному депо. Повністю віддавався роботі, а паралельно займався справою для душі.
Ось такі знайомства залишають у пам’яті гарні враження назавжди. Анатолій Миколайович зустрів приязно і по-гостинному, із задоволенням розповів про свої вподобання, навіть провів невеличку екскурсію по присадибній ділянці. Потім ще й пригостив стиглими полуницями, не залишив без подарунка – на добру згадку вручив неперевершеної краси саджанець лілії. А коли від’їжджала додому, то запросив іще завітати до нього на гостину, аби посмакувати виноградом. Тож нехай робота у ваших руках, шановний Анатолію Миколайовичу, кипить, приносить задоволення, а улюблена справа розвивається і дає гарні результати.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці, внучці і сестричці

Анастасії Миколаївні ПАТАЙ
на 18-річчя
Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Так хочеться тобі, рідненька, що є на світі краще, те й подарувати. Встелити тобі доріженьку барвінком і зорі над тобою посхиляти. Нехай дорога твоя буде довга, щоб все задумане збулося, а чаша щастя буде повна, щоб через вінця аж лилося. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама, баба Галя і братик Ваня.
с. Осіч.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^