» Згадаймо, друзі, школу
Інформація до новини
  • Переглядів: 39
  • Автор: admin
  • Дата: 2-08-2019, 08:22
2-08-2019, 08:22

Згадаймо, друзі, школу

Зустріч з юністю та шкільним минулим­ це завжди свято. Оскільки є можливість спільно пригадати цікаві уроки, веселі перерви, шкільних друзів, незабутні екскурсії разом з однокласниками. Чим далі від нас відходять роки навчання у стінах рідної альма­ матер, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу.
Нещодавно відбулася довгоочікувана зустріч випускників 1974 року випуску Курінської середньої школи. На справжнє свято юності зібралося 22 колишніх учнів, аби поринути у минуле сорокап’ятирічної давнини. Прибули і зблизька, і здалека, а саме з Києва, Харкова, Житомирщини, Польщі і, звичайно ж, були місцеві. У кожного з нас своя доля, своє життя, свої уподобання, але всіх об’єднує навчання в Курінській школі, де пройшли найкращі миті дитинства і юності. Як один день, минуло 45 років від останнього уроку у стінах рідного класу. Саме звідси розійшлися стежини життя колишніх випускників у широкий світ. Хтось став бухгалтером, хтось будівельником, агрономом, підприємцем, вчителем, професором медичного вузу, керівником сільгосппідприємства тощо. За роки колишні хлопці та дівчата змінилися зовні, але в
душі вони залишилися такими ж веселими, щирими та дружніми однокласниками. Шкода, що не всі змогли прийти на зустріч: одні за станом здоров’я , інші у зв’язку з непередбачуваними обставинами. На жаль, сім наших однокласників відійшли за межу вічності. Їх світлу пам’ять вшанували та відвідали місця вічного спочинку.
Побували ми вдома з подарунками у класного керівника Івана Васильовича Ільченка, який нині перебуває на заслуженому відпочинку. Потім у теплій невимушеній атмосфері полинули спогади – розповідали учасники зустрічі про досягнення, роботу, сім’ю, дітей, внуків, а головне­ згадували роки навчання у школі. Емоції та гарні враження переповнювали кожного, адже живе спілкування не можна порівняти із телефонною розмовою чи перепискою в соціальних мережах. Життя біжить швидко, залишаючи прекрасні спогади, але пам’ять береже найдорожче ­ дні, коли дорослим чоловікам та жінкам було 17. Тож цінуйте такі прекрасні миті, сповнені приємних подій.
Олексій Сипливий, Олександр Хом’яков,
Микола Жолобко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^