» Елеваторний комплекс працює та розвивається
Інформація до новини
  • Переглядів: 618
  • Автор: admin
  • Дата: 9-08-2019, 08:35
9-08-2019, 08:35

Елеваторний комплекс працює та розвивається

У лютому на сторінках нашої газети ми писали про ситуацію, що склалася на елеваторі, який знаходиться в нашому місті за адресою вул. Східна, 13 ( колишня Хлібна база № 87). Тоді на зборах « Асоціації фермерів Бахмацького району» до керівників підприємства було чимало запитань щодо подальшої долі важливого та стратегічно необхідного регіону виробництва. На той час у людей дійсно були сумніви і вони хотіли почути відповіді по виконанню зобов’язань по зберіганню та вчасному відвантаженню зернової продукції. Плинув час. Виконавчий директор ТОВ «Верітас Інвест Груп» Юрій Услистий час від часу заходив до редакції з проханням дати оголошення про прийом на роботу. При нагоді ми цікавилися, як працює виробництво.
­
Нині з впевненістю можна сказати, що нове підприємство абсолютно виконало свої зобов’язання перед поклажодавцями, в першу чергу фермерськими господарствами району. Елеваторний комплекс готовий до приймання зерна нового врожаю. Проведено комплекс робіт по ремонту складів, приміщень, зроблено технічне обслуговування. Наші клієнти , а їх кількість збільшується кожного дня, вірять в конструктивне партнерство. І на сьогодні я впевнений, що ми почали завойовувати їх довіру. А це для нас ­ головне. Ми працюємо на перспективу, для нас важливо вибудовувати позитивну історію нашої фірми. То як наш фірмовий знак. Найскладніший період позаду, попереду великі плани, ­ говорить Юрій Услистий.
І ось випала нагода побувати на підприємстві та поспілкуватися із працівниками. А трудиться на елеваторному комплексі нині близько 80 чоловік. На території підприємства зустрілася з Миколою Биндюком, який майже рік працює тут змінним майстром. На роботу не нарікає. Говорить: « Якщо добросовісно виконуєш свої обов’язки, то й робота в радість. Відповідно й гідна заробітна плата. Приємно, що у нинішньому році вона дещо збільшилась». До нашої розмови долучається старший майстер Віктор Сологуб . Чоловік 18 років працює на елеваторі .Говорить, що задоволений умовами праці. Адже керівництво дбає про комфорт для працівників, зокрема, тут облаштовані санвузли, кімнати для прийому їжі та відпочинку.
13 років трудового стажу на елеваторі має Ігор Опланчук, який нині працює змінним майстром.
­ Добре, що у Бахмачі успішно діє елеваторний комплекс, де працює майже сотня наших земляків. Всі вони отримують гідну заробітну плату. І все це тут, на місці, і не потрібно їхати за таку ж зарплатню на роботу до столиці,­ говорить чоловік.
Відразу кидається в очі впорядкована територія підприємства­ побілені бордюри, пофарбовані будівлі, квітують клумби.
Працює тут і служба охорони, якою керує Станіслав Крисюк. Для оперативності у роботі охоронникам придбали велосипеди, адже територія підприємства сягає 11 гектарів. Майже 15 років трудиться на елеваторі заступник директора Олександр Назаренко. Він переймається , аби підприємство працювало продуктивно і на перспективу.
Важлива роль у функціонуванні елеваторного комплексу належить виробничо­технічній лабораторії , яку два роки очолює досвідчений фахівець Людмила Мужайло. Після закінчення технологічного технікуму прийшла вона сюди трудитися лаборантом. Відтоді минуло вже 30 років. У її підпорядкуванні злагоджено працюють техніки –лаборанти Валентина Самосій, Катерина Топоренко, Альона Циганок, Людмила Ільченко. В їх обов’язки входить відбирання зразків із зерна, що поступає на підприємство, проведення аналізів та випробувань згідно із ДСПУ на культури, проведення аналізів при зберіганні, очищенні, сушінні та відвантаженні продукції, контроль за показниками якості при зберіганні зерна. Працівники відзначають, що керівництво ТОВ «Верітас Інвест Груп» дбає про матеріальну базу лабораторії, яка оновлюється. Підтвердження тому, що елеватор працює ­ колона великовагового автотранспорту з різних регіонів України, вантажівки привезли на зберігання зерно нового врожаю.
Зателефонувала голові « Асоціації фермерів та приватних землевласників Бахмацького району» Сергію Соборі та поцікавилась чи співпрацюють місцеві фермери з ТОВ « Верітас Інвест Груп», чи планують скористатись його послугами й зберігати цьогорічний урожай.
­Так, фермери планують продовжувати співпрацю і зберігати зерно нового урожаю на елеваторі, адже всі проблемні питання вирішено і ми знайшли порозуміння з керівництвом. Тож сподіваємось, що елеваторний комплекс ТОВ « Верітас Інвест Груп» виконуватиме поставлені завдання, щоб спільно працювати на розвиток регіону.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^