» Девіз десантників: "Ніхто крім нас!"
Інформація до новини
  • Переглядів: 32
  • Автор: admin
  • Дата: 9-08-2019, 08:45
9-08-2019, 08:45

Девіз десантників: "Ніхто крім нас!"

2 серпня колишні десантники відзначають День високомобільних військ (ВДВ). Цей день співпадає з християнським святом Пророка Іллі і це невипадково, адже саме цей святий є покровителем цього роду військ. На Бахмаччині відзначення Дня ВДВ вже стало традиційним, хоча з 2017 року згідно з указом Президента це свято замінив День десантноштурмових військ і відзначається він в Україні 21 листопада.
У день православного свята, аби вшанувати світлу пам'ять полеглих побратимів,біля Пам'ятного знаку на площі Героїв Майдану зібралися чоловіки в блакитних беретах. Своєю відвагою, патріотизмом, відданістю присязі вони вписали свої імена в історію Збройних Сил. Девіз десантників:" Ніхто крім нас!" виражає специфіку їхніх дій, адже високомобільні десантні війська­ це окремий род військ, який призначений для виконання бойових завдань, які не під силу іншим військовим. Того ж дня десантники Бахмаччини побували на місці вічного спочинку Героя України Юрія Бутусова, вшанували його пам'ять хвилиною мовчання та поклали квіти. Живі квіти лягли і до пам'ятних стел загиблим воїнам ­ афганцям.
З Днем ВДВ присутніх привітали Бахмацький міський голова Павло Шимко та заступник голови районного осередку УСВА(воїнів­інтернаціоналістів) Сергій Піхота . Свої поетичні твори десантникам подарував місцевий поет Іван Герасименко.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^