» Реалізація соціальних проектів - важливий крок для розвитку району
Інформація до новини
  • Переглядів: 28
  • Автор: admin
  • Дата: 9-08-2019, 08:49
9-08-2019, 08:49

Реалізація соціальних проектів - важливий крок для розвитку району

Виконання Програми економічного і соціального розвитку району є важливим та актуальним, оскільки має сприяти активізації економічної діяльності, підвищенню рівня життя населення, завдяки розв’язанню існуючих проблем, використанню внутрішніх і зовнішніх можливостей району.
­ Тож які основні показники маємо в одній з провідних галузей ­ сільському господарстві? ­ поцікавилася у голови райдержадміністрації Тетяни Неділько?­Зазначу, що завдяки нашим спільним зусиллям забезпечено загальну позитивну динаміку в основних галузях господарського комплексу. За рахунок збільшення обсягів виробництва молока та м’яса, поголів’я свиней забезпечено зростання виробництва валової продукції в галузі тваринництва. Зокрема, вироблено понад 5 тис. тонн м’яса, 25 тис. тонн молока, збільшено поголів’я свиней на 11 тис. голів, яке нині становить 58, 3 тис. голів. Це одні з найкращих показників у області.
У районі діють 5 доїльних залів, які забезпечують виробництво молока на рівні 73 % до загального показника по району. Приємно відзначити, що виробництво молока європейської якості забезпечують ПСП «Авангард», ПСП "Пісківське" та ТОВ "Агрофірма ім.Шевченка".
Також, незважаючи на несприятливі погодні умови, гарні результати мають і аграрії Бахмаччини. Вже засипано в засіки понад 90 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур, при середній урожайності 53,8 ц/га.
­ А які інвестиційні проекти вже реалізовано, зокрема, і в сільському господарстві?­Загалом, в економіку району залучено майже 90 млн грн капітальних інвестицій. Вже реалізовано 2 інвестиційні проекти, ще 9 на загальну суму майже 70 млн гривень перебувають в стадії реалізації. Одними із значимих за обсягом інвестицій є реконструкція свинотоварної ферми по вирощуванню відгодівельного поголів`я свиней до 12 тис. гол. в СТОВ "Україна" (с. Голінка); будівництво приміщення для дорощування свиней на 2 тис. голів та для супоросних свиноматок, реконструкція зерносушильного комплексу, які реалізує ТОВ «Агрофірма ім. Шевченка» (с.Григорівка).
­ Відомо, що залучено значні суми коштів з різних джерел фінансування на реалізацію соціально важливих проектів. Поінформуйте наших читачів про основні з них?­За рахунок залучення коштів з різних джерел фінансування вдалося завершити роботи з капітального ремонту пологово­гінекологічного відділення центральної районної лікарні, частини ІІ поверху районного Будинку культури під боксерську залу, які нещодавно введено в експлуатацію. Виконані роботи з капітального ремонту внутрішніх приміщень Будинку дитячої та юнацької творчості, покрівлі Пісківської ЗОШ І­ІІІ ст. Триває будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Бахмачі. Також у рамках реалізації Державної програми «Розвиток сільської медицини» на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів придбано автомобіль та медичне обладнання для Бахмацької сільської амбулаторії. Здійснюються й заходи з облаштування сільських навчальних закладів внутрішніми санвузлами. І це далеко неповний перелік об’єктів, переважну більшість яких вдалося реалізувати за сприяння народного депутата України Валерія Давиденка.
­ Останнім часом помітні зрушення і в питанні ремонту доріг. ­Так, звісно, приділялась увага благоустрою населених пунктів району, ремонту, утриманню та реконструкції доріг. На це в місцевих бюджетах було передбачено понад 11 млн грн, а це значно більше, ніж торік. Також залучено рекордну суму коштів ­ 13,2 млн грн, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на поточний та середній ремонт обласних автомобільних доріг загального користування (11,1 млн грн) та вулиць і доріг комунальної власності (2,1 млн гривень). Це майже на 4 млн грн більше, ніж торік. Завершено ремонт 3 доріг комунальної власності в Кропивному ­ дві та Голінці ­ одну. Тривають роботи з ремонту на ділянках 3 обласних автомобільних доріг загального користування, а саме: Бахмач­Часниківка, Григорівка­Перше Травня, Парафіївка­Терешиха.
Крім того, виконано ремонтні роботи на ділянках трьох автомобільних доріг державного значення (ямковий ремонт на автодорогах Борзна – Стрільники – Бахмач (с. Бахмач 1, хутір Пашків, с. Стрільники), Дмитрівка – Харкове (до с.Крапивного та по його території) та Ніжин – Бахмач – Дмитрівка, що проходить по населених пунктах: Красилівка, Піски, Тиниця, Григорівка, Шевченкове, смт Дмитрівка, загальною протяжністю майже 70 км. Також проведено ямкові ремонти на дорогах загального користування в районі.
Виконано капітальний ремонт ділянки дороги в центрі села Тиниця протяжністю 1,8 км, технічний стан якої був одним із найгірших у районі.
Дякую за вичерпні відповіді. Успіхів Вам у реалізації всіх соціальних проектів на благо людям.

Тамара СИЛКА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^