» Село із медовим присмаком
Інформація до новини
  • Переглядів: 52
  • Автор: admin
  • Дата: 16-08-2019, 08:22
16-08-2019, 08:22

Село із медовим присмаком

Село ­ наш дім, наше коріння і доля, наша кровність і материнська пісня.
Наше село­ це розбуджені досвітки, духмяні пахощі літа і чудові доброзичливі люди. Саме тут жеве наше дитинство, це наша домівка, куди хочеться повернутися з далеких доріг, це частинка нашого серця. Воно наша сповідь і турбота. Рідне село ­ це ми з вами, це наша сутність і наше життя.
Фастівці… Це одне із найвіддаленіших, але одне із наймальовничіших населених пунктів нашого району. Воно прекрасне у будь­ яку пору року, але особливо чаруюче влітку. Проїдьте або пройдіться нашим селом у цю пору ­ кращого краєвиду ви не побачите ніде. Адже саме зараз красою і врожайністю буяє природа, саме зараз село потопає в щедрості соняшникових та гречаних полів, де тривають жнива і золотий колос схиляє до землі голівки, саме зараз так добре на душі, так солодко на серці від того, що ми живемо і маємо змогу все це бачити. Проїдьтеся селом, виїдьте за його межі, доторкніться душею до волошкового та ромашкового царства природи та рукотворного буяння золотавого збіжжя і вдихніть на повні груди чисте повітря, просякнуте п’янким медовим ароматом.
Так, саме медом пахнуть Фастівці. Якщо Пальчики червоніють на умовній карті району розкішшю врожаю томатів, то Фастівці бентежать ароматом меду. Це село із солодким медовим присмаком на вустах.
Достатньо зайти до першого ліпшого господарства, і ви вже на пасіці. Майже кожен третій господар у Фастівцях тримає бджолосім’ї. У когось їх п’ять, у когось – зо два десятки, а є і досвідчені пасічники, що тримають до двох сотень сімей. Хочеться відзначити Миколу Івановича Фурсу, Миколу Івановича Рябуху, Віктора Івановича Яременка, Григорія Федоровича Євтушенка. Це люди, для яких бджільництво стало невід’ємною частиною життя. Нелегко перерахувати усіх бджолярів фастівецького краю, хочеться лише сказати, що це надзвичайно працьовиті і старанні люди, бо праця на пасіці хоч і цікава, але тяжка. І пасічник­ це не обов’язково чоловік, біля бджіл впевнено почуває себе і жінка. А як їй личить пасічницька шапка­ маска.
Дружно порається біля пасіки сім’я Григорія Федоренка та Марії Чмуневич­ чудово, коли чоловік і дружина мають спільні вподобання та спільну працю для душі.
Тож, якщо матимете час, заїздіть у Фастівці на гостини. Не обіцяємо «шведського столу» та хлібом і сіллю, медом і медовухою радо зустрінемо хороших гостей, щирих душею та помислами.
А на передодні медового Спасу щиро вітаємо усіх пасічників України. Нехай не лише їхня праця, а і подальше життя будуть медовими.
Інна Карпенко,
Фастівецький сільський голова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^