» Фестиваль жартівливої пісні та гумору
Інформація до новини
  • Переглядів: 28
  • Автор: admin
  • Дата: 30-08-2019, 08:18
30-08-2019, 08:18

Фестиваль жартівливої пісні та гумору

Нещодавно у селі П’ятничани Хмельницької області, на батьківщині Наталії Фаліон,керівника гурту «Лісапетний батальйон», мов невгамовна ріка життя, вирував, співав та веселився І Всеукраїнський фестиваль жартівливої пісні та гумору "Лісапетфест 2019", в якому брав участь народний аматорський фольклорно­обрядовий ансамбль «Берегиня» Пісківського сільського будинку культури, художнім керівником якого є Віра Мельник, музичним ­ Олександр Гненик. Наші аматори представили неперевершений твір ­ пародію на одну із пісень репертуару «Лісапетного батальйону» і виконали українську народну жартівливу пісню на вірші місцевої поетеси Мотрони Лапи, музику Олександра Гненика, яка так і називається «Жартівлива пісня». За підсумками компетентного журі, в складі якого були український продюсер, телеведучий та шоумен Ігор Кондратюк, Заслужений діяч культури, керівник театру пісні «Лісапетний батальйон» Наталя Фаліон, українська естрадна співачка, телеведуча, народна артистка України Оксана Пекун та Народний артист України Микола Янченко, народний аматорський фольклорно­обрядовий ансамбль «Берегиня» посів І місце серед 44 колективів, що прибули з багатьох регіонів України, та отримав Диплом і цінний подарунок. На другий день фестивалю відбувся гала­концерт, у якому брали участь відомі виконавці української естради, серед них і наша землячка Ольга Зеленська.
Пісків’яни мали змогу ознайомитися із чудовими краєвидами Хмельниччини, побували на екскурсії в місті Кам`янець­Подільський, а один із учасників колективу ­ Олександр Товкач ­ брав участь у знаменитому шоу Ігоря Кондратюка «Карооке в П`ятничанах » та вийшов у ІІ тур.
Всіх учасників вразила гостинність жителів села П`ятничани, розмаїття виробів народних умільців та чудова організація проведення фестивалю. Радісні, емоційно збуджені та задоволені пісків’яни поверталися до рідного дому. За таку незабутню поїздку, сприяння в її організації учасники колективу дякують своєму головному, єдиному, постійному спонсору, депутату обласної ради, директору ПСП «Пісківське» Валерію Колоші та сільському голові Світлані Левченко.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^