» Школа єднає покоління
Інформація до новини
  • Переглядів: 25
  • Автор: admin
  • Дата: 30-08-2019, 08:38
30-08-2019, 08:38

Школа єднає покоління

Непомітно промайнуло лагідне, тепле літо. За час канікул діти встигли відпочити, набратися сил до нового навчального року, який незабаром почне свій відлік. Знову подвір’я загальноосвітніх навчальних закладів Бахмаччини оживуть від дитячого гомону, чарівних усмішок та різнобарв’я осінніх квітів. Ностальгічні погляди дорослих, душевний смуток і радість переплетуться разом. Розпочнеться новий 2019­­2020 навчальний рік, який відкриє перед учнями нелегку дорогу до знань, до нових звершень.
Цьогоріч за шкільні парти орієнтовно сяде 3609 учнів району. Особливим та незабутнім День знань стане для 389 першокласників, які, тримаючись за руки батьків, вперше переступлять поріг школи. Не менш важливим 1 вересня буде для випускників, для яких День знань у стінах рідної школи відбудеться востаннє. 211 одинадцятикласників цілий рік наполегливо та відповідально готуватимуться до старту у доросле життя.
З цікавістю та нетерпінням разом з іншими вирушають у Країну знань першокласники Анна Чала, Ярослава Савенко, Валерія Лазун, Дмитро Бердник, Софія Шатан, Дар’я Правило та Лілія Білозор. Аби їхній шлях був успішним, насиченим новими приємними враженнями, турбуються батьки та вчителі, які підготували дітей до нового етапу в житті.
Нехай же щедрою на знання буде шкільна нива, дружною учнівська родина, а серця батьків наповнюються радістю та гордістю за своїх дітей.
Тож гарного всім настрою, вагомих досягнень у підкоренні нових вершин в ім’я процвітання незалежної України !
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^