» Новий навчальний рік розпочався
Інформація до новини
  • Переглядів: 18
  • Автор: admin
  • Дата: 6-09-2019, 08:56
6-09-2019, 08:56

Новий навчальний рік розпочався

Урочисто та велелюдно було того дня на подвір’ях усіх загальноосвітніх навчальних закладів району. Радість чудового вересневого свята із міськими шкільними родинами розділили народний депутат України Валерій Давиденко, голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк. Почесні гості щиро привітали учнів, батьків та вчителів із початком нового нав-чального року, побажали вихованцям успіхів, впевненості у своїх силах, здоров’я, мудрих наставників. А вчителям та батькам – витримки у нелегкій справі, впевненості у завтрашньому дні, мудрості, терпіння та здоров’я.`
-Україна потребує талановитих дітей, які б прославляли нашу державу, а батьки, вчителі і всі ми пишалися своїми дітьми, тож у добру путь по Країні знань, - наголосив народний депутат України, який постійно опікується матеріально-технічною базою загальноосвітніх навчальних закладів району. У День знань Валерій Давиденко для цьогорічних першокласників – учнів Нової української школи – подарував телевізори та ноутбуки, від районної державної адміністрації та районної ради міські загальноосвітні навчальні заклади отримали м’ячі.
Свято Першого дзвоника у міських школах та гімназії видалося незабутнім, яскравим, а майстерні виступи школярів нікого не залишили байдужими. Особливо запам’яталися виступи наймолодших школяриків – першокласників, які так старанно розповідали вірші, дарували присутнім хореографічні композиції.
Цьогоріч Бахмацька ЗОШ І - ІІІ ст. №1 гостинно зустріла 593 учні, з них 69 першокласників, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – 195 школярів, з них 26 – учні 1 класу, у п’ятій міській школі здобуватимуть знання 802 учні, 82 з них – вперше сіли за шкільні парти, Бахмацьку гімназію відвідуватимуть 298 гімназистів, 31 учень гордо нестиме звання «першокласник».
На завершення урочистої лінійки дзвінкоголосий дзвоник покликав хлопців та дівчат у Країну знань, яка відкриває перед ними нові горизонти, а випускникам нагадав про останній рік навчання у стінах рідної альма – матер. Тож нехай цей навчальний рік відкриває перед школярами обрії пізнання, приносить успіхи і перемоги, педагогам – задоволення від роботи, батькам – гордість за своїх дітей.
Цього ж дня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районої ради Микола Іванюк, народний депутат України Валерій Давиденко побували у районній школі мистецтв імені А.Розумовського та поспілкувалися із колективом. Колектив школи від нардепа отримав у подарунок синтезатор.
Інна МОЗГОВА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^