» Ярмарок спорту
Інформація до новини
  • Переглядів: 11
  • Автор: admin
  • Дата: 13-09-2019, 14:55
13-09-2019, 14:55

Ярмарок спорту

  Організатори заходу – районна рада та районна державна адміністрація – вирішили Ярмарок спорту провести на початку навчального року, коли діти прийшли до школи, поступово входять у ритм навчального процесу і саме тепер перед ними постає вибір – чим займатися у позаурочний час.
  З метою залучення школярів до занять спортом, до здорового способу життя, на Ярмарку було представлено різноманіття видів спорту – футбол та волейбол, шахи та шахмати, армреслінг, бокс, туристичний та гирьовий спорт.
  Розпочалося спортивне свято із руханки та запального спортивного танцю, який представили учасники студії танцю «Viva», показових виступів боксерської майстерності, яку продемонстрували юні боксери, та рухливої розминки, яку провели для хлопчиків та дівчаток вихованки Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.
  А вже потім, зацікавлені різноманіттям видів спорту, діти розійшлися по локаціях, які були представлені у міському парку культури та відпочинку. Вони із задоволенням спостерігали за тренерами, які проводили майстер-класи і рекламували той чи інший вид спорту.
Декого зацікавила гра у шахи , яка подобається небагатьом, але сприяє розвитку логічного мислення , покращує пам’ять, допомагає запобігти низці хвороб головного мозку. Дехто із дітвори вирішив помірятися силами та зіграти партію, інші із захопленням спостерігали, підказували та вболівали за гравців.
  Чималий гурт хлопчаків зібрався, аби ознайомитися із основними правилами у футболі, перевірити свої вміння у набиванні та відбиванні м’яча. Можливо, не все вдавалося з першого разу, але гучні радісні вигуки початківців свідчили про те, що цей вид спорту їм до вподоби. Юрбилися зацікавлені і біля локації волейболу, аби отримати основні ази про цю популярну спортивну гру.
  Хлопчики та дівчатка із цікавістю розглядали трофеї юних боксерів, всім хотілося вдягнути боксерські рукавиці та пробити по боксерській груші.
Зацікавив учнів міських навчальних закладів і армреслінг, діти, дізнавшись основні правила, наполегливо боролися на руку, намагаючись перемогти один одного. З непідробним ентузіазмом спостерігали і за штовханням гирі та штанги. У дитячих очах світилися іскорки цікавості. Чимало дітей зібралося і біля локації туристичного гуртка. Діти, які займаються цим видом спорту, провели майстер-клас для зацікавлених, пропонували спробувати себе у подоланні певних перешкод, хоча для цього необхідні знання, уміння і навички та певна фізична підготовленість.
  Цього дня чимало дітей визначилися, яким видом спорту хочуть займатися, та записалися до гуртків. Дорослі переконували дітей, що займатися спортом – це не тільки модно, а й цікаво та корисно. Якщо дитина знайшла себе у спорті – це прямий шлях до успіху та міцного здоров’я. За зацікавленістю дітей різними видами спорту спостерігали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, завідувач сектору освіти Лариса Журба, які брали участь у заході.
Тож сподіваємося, що діти більше уваги приділятимуть спортивним вподобанням, і менше часу проводитимуть перед телевізором, за комп’ютером чи гаджетом.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^