» День рятівника - професійне свято відважних
Інформація до новини
  • Переглядів: 32
  • Автор: admin
  • Дата: 20-09-2019, 08:30
20-09-2019, 08:30

День рятівника - професійне свято відважних

17 вересня працівники Управління державної служби з надзвичайних ситуацій відзначили професійне свято – День рятівника.
Це люди, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу. Працівники Бахмацького районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків паводків працівники пожежно­рятувальних формувань та сил цивільного захисту району неодноразово доводили свою високу професійність.
Начальник Бахмацького РВ УДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Андрій Лях привітав колег з професійним святом і висловив щиру вдячність за самовіддану працю. За професійну майстерність, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята ­ Дня рятівника ­ Подяками начальника Бахмацького РВ УДСНС України у Чернігівській області відзначено особовий склад 1, 2, 3 та 4 караулів 14 ДПРЧ (м. Бахмач) 4ДПРЗ УДСНС України у Чернігівській області.

У цей святковий день на захід завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк та Бахмацький міський голова Павло Шимко, які привітали рятівників з професійним святом, висловили вдячність за відповідальну та нелегку роботу та побажали здоров’я,життєвих благ та якомога менше тривожних викликів.
За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Валентину Ващенко, диспетчера 14 ДПРЧ м. Бахмача прапорщика служби цивільного захисту.
Подяки районної державної адміністрації та районної ради оголошено Анатолію Копі, командиру відділення 14 ДПРЧ м. Бахмача старшому прапорщику служби цивільного захисту; Андрію Пасічнику, головному інспектору Бахмацького РВ УДСНС України в Чернігівській області капітану служби цивільного захисту.

Почесні грамоти Бахмацької міської ради одержали Тарас Ільченко, провідний інспектор Бахмацького РВ УДСНС України в Чернігівській області лейтенант служби цивільного захисту; Михайло Пащенко, командир відділення­водій 14 ДПРЧ м. Бахмача старший прапорщик цивільного захисту; Ігор Пасюра, водій 14 ДПРЧ м. Бахмача старшина служби цивільного захисту.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^