» Відкрито сучасний центр із надання послуг
Інформація до новини
  • Переглядів: 337
  • Автор: admin
  • Дата: 20-09-2019, 08:40
20-09-2019, 08:40

Відкрито сучасний центр із надання послуг

Нещодавно за ініціативи Міністерства юстиції України в Бахмацькому районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області відкрився другий в області та перший в районному центрі сучасний центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, центр європейського зразка – OPEN SPACE! Цей офіс ­ це сучасний сервіс Міністерства юстиції України, який надає можливість громадянам отримувати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану в новому форматі за європейськими стандартами.
Open Space працює у форматі відкритого вікна, єдиного простору, завдяки якому послуги, що надаються працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану, стають ще ближчими та доступнішими до людей.
Відтепер в осучасненому офісі надаватиметься широкий спектр послуг, а саме 15 послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану:
­ прийняття заяв та державна реєстрація народження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені;
­ прийняття заяв та видача повторно всіх видів свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та передбачених законодавством витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;
­ прийняття заяв щодо проставлення апостиля.
Заявники відтепер мають змогу отримувати документи про державну реєстрацію актів цивільного стану без перепон, зайвих черг ­ якісно, доступно, зручно, оперативно та на європейському рівні.

З нагоди урочистої події до Бахмацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області завітали почесні гості ­ Ірина Дубиківська , начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, Тетяна Неділько, голова районної державної адміністрації, Микола Іванюк, голова Бахмацької районної ради,Павло Шимко, Бахмацький міський голова, Олег Трейтяк, начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області , які привітали колектив із цією визначною подією та висловили сподівання, що відтепер заявники матимуть змогу отримувати документи про державну реєстрацію актів цивільного стану без перепон, зайвих черг.
­ Одним із завдань Міністерства юстиції України є удосконалення надання послуг населенню, зокрема, й у сфері державної реєстрації актів цивільного стану шляхом створення максимально зручного, прозорого, відкритого, доступного сервісу Open Space та підвищення ступеню довіри людей до влади,­ зазначила начальник Бахмацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Тетяна Руденко. ­ Ми щиро радіємо тому, що саме у нашому відділі відкривається такий сучасний,перший у районному центрі, модерновий офіс! Кохайте, одружуйтесь, народжуйте дітей, а про документи подбає Мін'юст. Юстиція відкрита для людей. Ми працюємо саме для вас.
А вже потім перейшли до найурочистішої частини заходу. Тетяна Миколаївна запросила Ірину Дубиківську, Тетяну Неділько та Миколу Іванюка відкрити Open Space, перерізавши стрічку, та протестувати його роботу!
Згодом всі присутні перейшли до зали урочистих подій та стали свідками індивідуального обряду ювілею весілля сім’ї Олександра та Олесі Куйдіних, адже саме того дня вони святкували бірюзове весілля – 18­річчя подружнього життя. Церемонія видалася душевною, романтичною та креативною. Думаю, що і подружня пара, і їхні сини, і батьки запам’ятають цю неординарну подію, а почуття чоловіка та дружини, які вже перевірені часом, будуть ще міцнішими. Щирі вітання, розмаїття квітів, різноманітні атрибути бірюзового кольору, усмішки гостей додавали урочистості та гарного настрою.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^