» Перші Спортивні Ігри Бахмаччини об'єднали прихильників здорового способу життя
Інформація до новини
  • Переглядів: 53
  • Автор: admin
  • Дата: 20-09-2019, 08:51
20-09-2019, 08:51

Перші Спортивні Ігри Бахмаччини об'єднали прихильників здорового способу життя

14 вересня на стадіоні «Колос» проходили Перші Спортивні Ігри Бахмаччини. Символічно, що Ігри відбувалися в День фізичної культури і спорту.
На захід завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, заступник голови районної ради Віталій Дзюба, команди­сміливці, гості та вболівальники.
Тож, знайомимося з командами. Першими на шикування вийшла команда Бахмацької громади, девіз якої «Спорт об’єднує громаду». Лідер команди ­ міський голова Павло Шимко, людина, яка особистим прикладом стверджує істину, що заняття спортом ­ надважливі.
Наступна команда­ «Радгосп», яку очолював володар багатьох титулів, серед яких ­ срібний призер Чемпіонату світу з армреслінгу Сергій Семеренко.
Далі команда прихильників здорового способу життя, команда спритних, сильних, сміливих та активних, гасло яких «Все буде Україна», лідер команди Андрій Рудько.
Учасник спортивних ігор команда «Ощадбанку», лідер якої Володимир Сорока. Уважність, відповідальність, точність та мудрість Омара Хайяма – це все про команду банківських працівників.
Чергова команда «Ветерани», капітан команди – Леонід Косівцов.Її девіз «Спорт для всіх» або «Жодного дня без спорту».
Енергійні сміливці, які прийшли не лише здолати суперників, а й отримати море позитиву і драйву від змагань,­ команда «Поліція». Девіз: «Хто шукає, той завжди знайде», лідер команди – Дмитро Кривда.
Підтримали оплесками команди: Гайворонської громади, яку очолював енергійний, спортивний, ініціативний сільський голова Валентин Бойко. Гасло команди: "Бути першими і кращими"; Дмитрівської громади, капітан команди Віктор Федченко, вчитель фізичної культури, людина, яка не уявляє свого життя без спорту, свої знання і навички передає дітям; Курінської громади, очолювану сільським головою Леонідом Вдовенком. Команда, як і її лідер, налаштовані лише на перемогу; Стрільницької громади, на чолі із сільським головою Сергієм Дзюбою. Це команда оптимістів, адже тут зібралися всі, хто вірить в перемогу та успіх; Обмачівської громади на чолі з депутатом районної ради Анатолієм Грибом. Девіз команди «Молодь за спорт» або «Крила міцніють у польоті».
Завершувала шикування команда Халимонівської громади, яка разом з сільським головою Олександром Євтушенком сміливо та впевнено крокувала до перемоги.
Українські козаки завжди були сильними. Але силу кожна людина визначає по­своєму. Для когось сильні люди ­ це ті, які відкрили гармонію в собі. Для когось ­ це чесні і благородні люди, здатні прийти на допомогу іншим. Але сильна людина ­ ще й та, у якої є сила керувати собою, відмовитися від шкідливих звичок та вести здоровий спосіб життя. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт додає не тільки здоров’я, а й загартовує характер і волю. А наша Бахмацька земля завжди славилась своїми спортивними талантами та має значні спортивні досягнення й певні традиції.
За вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Георгія Небощицького, тренера ДЮСШ сектору освіти районної державної адміністрації; Юрія Плюту, тренера ДЮСШ «Колос».
Подяки районної державної адміністрації та районної ради оголошено: Руслану Журавлю, призеру чемпіонату Бахмацького району з гирьового спорту; Володимиру Ігнатку, ветерану спорту Бахмацького району; Анатолію Маркову, призеру обласних змагань з шахів; Ігорю Пікелю, тренеру ДЮСШ «Колос».
­
Щиро вітаю всіх працівників фізичної культури, вчителів, тренерів, ветеранів галузі, спортсменів, прихильників і вболівальників спорту зі святом. Пишаюся досягненнями Бахмацьких спортсменів. Поважаю тих, хто загартовує спортом своє тіло і розум. Зичу всім енергії, наполегливості для підкорення нових спортивних вершин, ­ зазначила у вітальному слові очільниця району.
Приємною несподіванкою стало вручення почесної відзнаки голові райдержадміністрації Тетяні Неділько за вагомий внесок у розвиток боксу.Нагороду вручив тренер Атанас Халачев.
Відкрили Перші Спортивні Ігри Бахмаччини, як і годиться, виконанням Державного Гімну України.
Умови і правила озвучив головний суддя Сергій Рябенко.
Змагання відбулися з гирьового спорту, перетягування линви, волейболу, футболу, шахів та шашок.
Судді виконували свої обов’язки чесно і неупереджено, в істинно спортивному дусі в ім’я честі усіх команд.
Усі команди показали високу спортивну майстерність. Змагання проходили на різних локаціях.
Тож результати Перших Спортивних Ігор Бахмаччини маємо такі.
З волейболу:1 місце ­ команда Стрільницької громади;
2 ­ ФК «Ветерани»;
3 ­ команда Бахмацької міської громади.
З футболу:1 місце ­ команда Курінської громади;
2 ­ команда Дмитрівської громади;
3 ­ ФК «Радгосп».
Перетягування линви.1 місце ­ команда Стрільницької громади;
2 ­ команда Гайворонської громади;
3 ­ команда Курінської громади.
Змагання з гирьового спорту.1 місце ­ команда Бахмацької міської громади;
2 ­ команда Стрільницької громади;
3 ­ ФК «Поліція».
Шашки (чоловіки):1 місце ­ Володимир Стецюк (ФК «Ветерани»);
2 ­ В’ячеслав Полив’ян (команда Дмитрівської громади);
3 ­ Володимир Сорока (команда «Ощадбанк»).
Шашки (жінки):1 місце ­ Світлана Євтушенко (команда Халимонівської громади);
2 ­ Сніжана Горбач (команда Курінської громади);
3 ­ Катерина Бурковська (команда Стрільницької громади).
Шахи (чоловіки):1 місце ­ Леонід Саленко (Бахмацька міська громада);
2 ­ Володимир Лініченко (ФК «Ветерани»);
3 ­ Віктор Корж (Гайворонська громада).
Шахи (жінки):1 місце ­ Ірина Халимон (Халимонівська громада);
2 ­ Олена Гордійкуч (Гайворонська громада);
3 ­ Лариса Канатьєва ( Бахмацька міська громада).
У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда Стрільницької громади, 2 місце посіла команда Курінської громади, 3 місце здобула команда Бахмацької міської громади.
Щиро вітаємо команди, які зайняли призові місця, а також усіх учасників Перших Спортивних Ігор Бахмаччини і вболівальників, та бажаємо творчих успіхів і подальших спортивних перемог!
Загальний відділ
апарату райдержадміністрації.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^