» Виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 150
  • Автор: admin
  • Дата: 20-11-2015, 10:10
20-11-2015, 10:10

Виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району

Виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за підсумками 9 місяців розглянули 16 листопада на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Віктор Міщук.

З доповіддю з даного питання виступив перший заступник голови райдерж­адміністрації Володимир Цепух, який зазначив, що переважна більшість показників Програми досягла минулорічного рівня. Спільними зусиллями реалізовувалися завдання, які передбачені Програмою економічного і соціального розвитку району на 2015 рік.

Сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) у січні–вересні реалізовано на забій худоби та птиці (у живій вазі) 4329 т, вироблено 24861 т молока.

Станом на 1 жовтня в сільськогосподарських підприємствах (крім малих) чисельність поголів’я великої рогатої худоби становила 17 224, у т.ч. 5 355 ­ корів, 25 224 ­ свиней, 697 ­ овець.

На 19,7 % вище минулорічного показник виробництва промислової продукції.

Пасажирським автотранспортом району, з урахуванням перевезень, виконаних, фізичними особами­підприємцями, впродовж січня–вересня перевезено 388,3 тис. пасажирів, що на 1,5 % більше, ніж торік.

За оперативними даними за звітний період буде освоєно 87,3 млн грн капітальних інвестицій, що на 7,3 % більше рівня 2014 року.

Підприємствами будівельної галузі району виконано будівельно­ремонтних робіт на суму 4,3 млн грн проти 2,4 млн грн торік.

За кошти інвестора ПП «Житлоінвест», м. Чернігів розпочато будівництво п’ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку на 40 квартир за програмою «Доступне житло» з розміщенням об’єктів соціальної інфраструктури, господарських приміщень, автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі та поруч з розташованими гаражами по вул. Дзержинського, 1­А, м. Бахмач.

На сьогодні освоєно коштів держбюд­жету на реконструкцію будівель із заміною вікон та віконних блоків: Бахмацької гімназії ­ 82,4 тис. грн, Бахмацької ЗОШ№1 ­ 96,5тис. грн, Бахмацької ЗОШ № 4 – 46,1 тис. грн, Бахмацької ЗОШ №5 ­ 104,8 тис. грн.

Проведені касові видатки на капітальний ремонт глядацької зали районного будинку культури ­ 253,8 тис. грн та на придбання одягу сцени ­ 136,5 тис. грн.

Тривають роботи з реконструкції терапевтичного відділення під поліклінічне, на які виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку в сумі 2,1 млн грн та 280 тис.грн – кошти міського бюд­жету. На сьогодні освоєно 1,3 млн грн.

На капітальний ремонт покрівлі стоматологічного відділення Бахмацької ЦРЛ по вул. Жовтневій, 66, підрядній організації ТОВ «Бахмачгазбудсервіс» перераховано кошти в сумі 118 тис. грн.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально­економічного розвитку територій проведені капітальні (вибіркові) ремонти асфальтобетонного покриття в місті Бахмач по вулицях: Я. Мудрого (226 тис. грн), Зої Космодем’янської (228,8 тис. грн), Конотопській (92,6 тис. грн), Перемоги (66,3 тис. грн).

Також введені в експлуатацію такі об’єкти: реконструйована свинотоварна ферма ТОВ «Крок­2008» в с. Тиниці; елеватор на 30 тис. тонн зберігання зерна ТОВ «Старт і партнери»; складське приміщення ФГ МП «Горизонт» в м. Бахмачі; міні­пекарня на випікання 800 кг хлібобулочних виробів за зміну в м.Бахмачі, ФГ Булах В.М.; будівля для утримання молодняка ВРХ ТОВ «Агрофірма ім.Шевченка», с. Григорівка.

Введено в експлуатацію вуличне освітлення в селах: Рубанка – 1,4 км вартістю 106 тис. грн, Терешиха – 0,6 км вартістю 44 тис. грн, Халимонове – 2,7 км вартістю 153 тис. грн, Городище ­ 7,7км вартістю 600 тис.грн.

Підприємствами житлово­комунального господарства та паливно­енергетичного комплексу району виконані роботи по підготовці об’єктів до осінньо­зимового періоду 2015­2016 років.

Станом на 1 жовтня у районі зареєстровано 250 суб’єктів малого і середнього підприємництва ­ платників податків (юридичних осіб), що відповідає рівню минулого року. Чисельність зайнятих в секторі малого та середнього підприємництва (включаючи фізичних осіб підприємців) становить 7,7 тис. чоловік.

Постійно проводиться робота по залученню безробітних до заняття підприємницькою діяльністю. 21 особі надано одноразову допомогу по безробіттю для заняття підприємницькою діяльністю на загальну суму 413,2 тис. грн.

До Зведеного бюджету надійшло 82,4 млн грн, що становить 154,5 % до минулорічного показника. Додатково мобілізовано 29,1 млн грн. У 3,7 рази більше, ніж за відповідний період минулого року, зібрано податків до Державного бюджету 25,2 млн грн.

Управлінням Пенсійного фонду України в районі забезпечується своєчасне призначення, проведення перерахунків та виплата пенсій 15 604 пенсіонерам району.

Протягом звітного періоду забезпечена безперебійна робота закладів освіти, охорони здоров’я, культури.

У сфері захисту прав дитини здійснювались заходи із вирішення проблем багатодітних родин, розвитку сімейних форм виховання дітей­сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження соціального сирітства, бездоглядності та безпритульності дітей.

Гаряче харчування у 2014­2015 нав­чальному році отримують 72 % школярів. За рахунок районного бюджету 100% харчуються діти­сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених сімей та учні 1­4 класів. Охоплено підвозом 210 учнів (100 %) сільської місцевості, що проживають за межею пішохідної доступності.

Що стосується медичної галузі ­ за кошти районного бюджету для зберігання та стерилізації медичних інструментів для ЦРЛ придбано камеру «Панмед» (8,2 тис. грн) та апарат для визначення парів спирту «Алконт» (3,9 тис.грн). Проведений поточний ремонт системи опалення, каналізаційної системи головного корпусу лікарні, газового обладнання котельні; покрівлі даху газової котельні, покриття даху двоповерхового корпусу будівлі ЦРЛ, на що використано понад 137 тис. грн. Проводиться поточний ремонт системи водопостачання в підвальному приміщенні головного корпусу.

Закладами культури району залучено 247,2 тис. грн позабюджетних коштів, з яких 23,3 тис. грн – у сільській місцевості, що на 9,1 тис. грн більше відповідного періоду минулого року.

Щодо ринку праці, кількість зареєстрованих безробітних у Бахмацькому районі зменшилася за вересень 2015р. на 6,4 % та на кінець місяця становила 616 осіб. Допомогу з безробіття отримували 87,8 % осіб, які мали статус безробітного.

Підбиваючи підсумки розгляду цього питання, голова райдержадміністрації Віктор Міщук зазначив, що підсумки економічного і соціального розвитку району свідчать про виконання переважної більшості показників Програми на 2015 рік. Разом з тим, у роботі окремих галузей району є ряд невирішених проблем. Тому керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам підприємств, організацій та установ району необхідно вжити усіх дієвих заходів щодо забезпечення виконання планових показників.

­ Усім розпорядникам бюджетних коштів (відділу освіти райдержадміністрації, центральній районній лікарні, Бахмацькій міській раді) забезпечити освоєння коштів з державного бюджету на соціально­економічний розвиток в повному обсязі до кінця листопада. Наголошую на персональній відповідальності керівників вищезазначених установ за освоєнням коштів у повному обсязі, ­ наголосив Віктор Міщук.

Тамара СИЛКА.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^