» Ярмаркували, купували, продавали, всіх звеселяли
Інформація до новини
  • Переглядів: 31
  • Автор: admin
  • Дата: 27-09-2019, 08:31
27-09-2019, 08:31

Ярмаркували, купували, продавали, всіх звеселяли

На землю ступила щедра красуня­осінь, яка пригощає нас своїми найрізноманітнішими дарами. Отож прийшов час ярмаркувати, гостей звеселяти та товар продавати. Нещодавно на подвір’ї Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. № 5 розгорнулось справжнє ярмаркове дійство. Солодощі, найрізноманітніша випічка, тушкована картопля, канапки на будь­який смак, овочі, фрукти, напої та безліч інших смаколиків пропонували придбати юні продавці на святі. Все це власноруч приготували учні з третього по одинадцятий клас п’ятої міської школи спільно з батьками.
Кожен клас пропонував власні продукти, асортимент яких просто вражав. Нині вже не обійдешся пиріжками та пампушками. Сучасні діти намагались проявити креативність у приготуванні тортів, тістечок, хот­догів, чизбургерів та іншого. Святково вбрані хлопчики та дівчатка жваво торгували та гроші до торби складали.
Великим попитом користувалась домашня випічка. Кожен зміг придбати щось собі до смаку. Багатий, як щедра осінь, шкільний ярмарок вабив не лише учнів, батьків і вчителів, а й мешканців міста. Присутні із цікавістю оглядали смачні експозиції, представлені на ярмарку , та купували витвори кулінарної майстерності.
­ Ось уже шостий рік поспіль із задоволенням ярмаркуємо у п’ятій міській школі, яку відвідує мій син,­ розповідає мама шестикласника. ­ Це дійство всім подобається, а скільки радості в дитячих очах, ­ це найголовніше. Всі гарно підготувалися, подарували справжнє свято, яке дало змогу ще раз переконатися, наскільки багата традиціями наша рідна українська земля.

Старшокласники впевнено ярмаркували самостійно, а учні молодших класів у міцному тандемі з вчителями та батьками. У всіх був гарний настрій та позитивні враження. Не лише діти, а і всі бажаючі із задоволенням фотографувалися біля яскравих ярмаркових фотозон «Ярмарок 2019», а учні Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. розважали ярмаркувальників веселими запальними піснями та хореографічними композиціями.
Організатори заходу були приємно здивовані такою кількістю покупців. Тож товар швидко розійшовся, а вилучені кошти кожен клас використає на власні потреби. Загалом такий захід гуртує дітей, батьків, вчителів в одну дружну родину, яка є частиною нашої неньки­України.
У ці осінні сонячні дні такі ярмаркові дійства відбуваються у багатьох загальноосвітніх навчальних закладах району. Щоб помилуватися різноманіттям асортименту, придбати щось смачне та корисне для себе, щоб вкотре побувати у дружніх шкільних родинах, ярмарки відвідують керівники району, міста, громад, завідувач сектору освіти рай­держадміністрації.
Інна МОЗГОВА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^