» Село моє у славній Україні
Інформація до новини
  • Переглядів: 47
  • Автор: admin
  • Дата: 27-09-2019, 08:38
27-09-2019, 08:38

Село моє у славній Україні

День села для великої та дружньої красилівської родини – це справжнє свято, адже це прекрасна нагода відвідати рідний куточок, батьківський дім, згадати дитинство, юність, прожиті літа, зустрітися та поспілкуватися, пройтися вулицею, де пролетіли найкращі роки, а головне – вшанувати найповажніших односельців, які живуть і працюють заради добробуту громади.
На свято до Красилівки, до села з давньою історією, завітали почесні гості – народний депутат України Валерій Давиденко,який приїхав з подарунком ­ ноутбуком для Красилівської сільської ради, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, які вручили бензопилу для потреб села, директор СТОВ «Надія» Володимир Романенко та директор ПСП «Пісківське» Валерій Колоша – вони надали фінансову допомогу для проведення Дня села. Мешканців Красилівської громади з чудовим святом привітала Красилівський сільський голова Світлана Осипенко та почесні гості, які побажали миру, добробуту, здоров’я, усіляких гараздів та благополуччя.
Із вдячністю згадали ветеранів праці, які нині знаходяться на заслуженому відпочинку, але багато років віддали задля розквіту та благополуччя територіальної громади. Це Марфа Михайлівна Чмир, Василь Захарович Коваленко, Дарія Іванівна Населівська, Борис Костянтинович Гридько, Євдокія Іванівна Завгородня, Василь Іванович Кушка, Любов Дмитрівна Харечко, Неоніла Захарівна Правило.
На жаль, нині на сході України точаться бойові дії. Чимало вірних її синів стали на захист кордонів своєї держави, серед них і красилівські чоловіки – Валерій Жуков,Руслан Кошка, Віктор Бадай,Володимир Видиш, Микола Коваленко, Олександр Боровик, Дмитро Бакал, Ігор Орлов, Артем Куслій, Віктор Малахов, Олег Руденко, Іван Куслій та Ігор Яцола. До речі, три останні з них і нині боронять територіальну цілісність України.
Вшанувала громада найстарших жителів села – Марію Никифорівну Козел та Ганну Михайлівну Чмир, інваліда війни – Івана Васильовича Орла, учасника бойових дій у Афганістані Олексія Григоровича Білича, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – Петра Миколайовича Євтушенка, Андрія Вікторовича Дяченка, Миколу Миколайовича Клименка, Анатолія Івановича Данильчатенка, Івана Олексійовича Пушенка, Сергія Олексійовича Харечка, Миколу Віталійовича Горбаня, Василя Михайловича Руденка.
Велика радість, коли народжуються дітки. Адже вони­ наша надія і сподівання. Тож на святі привітали найменших мешканців, яким ще не виповнилося і рочку, – Андрія Липу та Іванну Липу, Тимура Перетятька. Згадали і про багатодітні сім’ї, яких у Красилівці проживає чотири – Журавкових, Перетятьків, Коваленків та Пушенків. Не залишилися поза увагою і подружні пари, які відсвяткували золотий та срібний ювілеї подружнього життя. Це Василь Іванович і Ганна Михайлівна Кушки та Геннадій Васильович і Людмила Іванівна Кушки. А ще красилівці визначили та представили на Дні села найтерпеливіших невістку та зятя, ними виявилися невістка Лідія Правило, яка із свекрухою проживає більше 40 років, та зять Микола Горбань, який живе в одній хаті з тестем ось уже 30 років. Відзначили на святі Валентину Власенко та Миколу Гулю, які організували людей та разом впорядкували вулицю 8 Березня, на якій проживають, заохотивши таким чином й інших наводити порядок на своїх вулицях. Приємною несподіванкою стало привітання та гарна пісня для Тамари Коваленко, яка саме цього дня святкувала день народження. Слова вдячності звучали на адресу активних працівників, які трудяться на благо громади – Олексія та Олександра Коваленків, Сергія Білича, Сергія Гуренка та Євгена Комашинського, працівників соціальної сфери – Ольги Білич та Софії Населівської.
Щирими оплесками та задушевними словами подякували найактивнішим учасницям та організаторкам молодіжних заходів у селі ­ Анні Чмир та Ользі Насилівській.
Здається, що на святі не забули ні про кого, багатьох було відзначено, а привітання супроводжувалися мелодійними піснями, танцювальними композиціями, віршами, які красилівцям та гостям дарував народний хор,танцювальний колектив дівчат, учасники художньої самодіяльності та аматори.
Красилівські народні умільці Віктор Соловей, Надія Самойленко, Неоніла Міщенко,Владислава Пасічник представили свої найкращі роботи на виставці, яка діяла у Будинку культури.
Приємною несподіванкою для пайовиків СТОВ "Надія" став розіграш лотереї, який організував директор цього сільгосппідприємства Володимир Романенко. Десятьом щасливчикам посміхнулася удача ­ вони отримали у домашнє господарство телят.
Бажаючі смакували апетитним кулішем. Мали можливість придбати щось для себе необхідне, адже діяла виїзна торгівля. Не сумували на Дні села і дітлахи. Аби вони вдосталь побавилися на батутах, подбав директор ПСП «Пісківське» Валерій Колоша.
Люди не поспішали розходитися по домівках, ділилися враженнями та спілкувалися. В центрі села ще довго лунала весела музика, загукуючи всіх на дискотеку.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^