» Нарешті переможці!
Інформація до новини
  • Переглядів: 13
  • Автор: admin
  • Дата: 7-10-2019, 08:18
7-10-2019, 08:18

Нарешті переможці!

26­28 вересня на території табору «Юний турист» поблизу села Количівка відбулися обласні змагання­зліт зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько­спортивного і військово­патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»), у яких брало участь 7 команд із різних регіонів Чернігівщини. Бахмацький район за підтримки сектору освіти та профспілки вчителів району представляла команда «Фортуна» у складі керівника гуртків Бахмацького БДтаЮТ Заїки Олександра, учителя інформатики Митченківського НВК Рибця Олександра, учителя української мови і літератури Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5 Левченко Тетяни, учителів трудового навчання Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №1 Семенчук Ольги й Смаглюка Олександра. Представником команди був тренер Бамацької ДЮСШ Волошин Антон, а суддею – учитель фізичної культури Батуринської ЗОШ І­ІІІ ст. ім. Григора Орлика Кисіль Володимир.
У перший день відмінили 2 види змагань через погані погодні умови (увесь день лив дощ), тож 27 вересня, у Всесвітній день туризму, програма виявилася доволі перенасиченою. Зранку відбулися змагання зв'язок, де бамачани посіли ІІІ місце. Велоконкурс – це вид, який завжди приносив нашій команді призові бали, і хоч перед стартом велосипед, який ми привезли із собою, довелося ремонтувати «на ходу», але Олександри Заїка й Рибець доклали максимум зусиль і в комплексі (фігурне водіння й тріал) посіли ІІ місце. Після обіду відбулася командна «Смуга перешкод», де «Фортуна» показала 2­ий результат, не зробивши жодного штрафу. Увечері був конкурс «Спецзавдання» – і знову ІІІ місце. У результаті – І загальнокомандне місце. ІІ посіла команда м. Семенівки, ІІІ – Варвинського району та ОТГ.
Вперше бамацькі туристи­вчителі стали переможцями таких змагань. Це було доволі важко, бо конкурували з набагато молодшими учасниками, але спортивний запал, жага перемоги, захоплення туризмом і командний дух зробили свою справу: заповітні медалі виблискували на наших грудях.
Крім спортивної програми було проведено ще й кілька конкурсів, де бахмачани теж не пасли задніх. У конкурсі «Туристський побут» ми традиційно посіли першу сходинку завдяки старанням і кулінарним здібностям представника Батуринської ОТГ і улюбленця команди Киселя Володимира. У конкурсі «Козацькі забави» – теж І місце, тут уже відзначився Заїка Олександр, який і колоду кинув далеко, і в ціль влучив з рушниці, і списа вправно метнув. У фотоконкурсі на національно­патріотичну тематику знову перші.
Додому поверталися втомлені, але щасливі, із кубком, грамотами, медалями, з незабутніми враженнями, гарячими серцями та приємними спогадами.
Тетяна Левченко,
керівник туристичних гуртків БДтаЮТ й Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^