» Подарунки для багатодітних родин
Інформація до новини
  • Переглядів: 18
  • Автор: admin
  • Дата: 7-10-2019, 08:21
7-10-2019, 08:21

Подарунки для багатодітних родин

Діти – найдорожче багатство кожної родини та кожної людини. Заради їх щастя батьки готові долати всі труднощі і перешкоди. Саме в дітях – надія на щасливе майбутнє не тільки конкретних сімей, а й всього українського роду. Погодьтеся, діти – це абсолютне щастя! А якщо їх в сім’ї п’ять і більше?!
Олена Грищенко родом із сусідньої Борзнянщини. Спочатку проживала в Пісках, а нині разом з трьома доньками та двома синами мешкає у Стрільниках. Попри домашні клопоти та турботи, Олена знаходить хвилинку вільного часу, аби сісти за улюблену справу, ­ вишивання бісером. Жінка розповідає, що створює картини різної тематики, але найбільш полюбляє працювати над іконами. У кожну роботу вона вкладає душу, щедро ділиться своєю енергією, і, мабуть, саме тому від них не можна відірвати погляд.
Кожна дитина в родині займається тим, що дійсно подобається. Так, Артем захоплюється спортом. Хлопець просто не уявляє свого життя без футболу. Кожного дня після уроків залишається з друзями поганяти м'яча. Найстарша Вікторія встигає допомогти і по господарству, і наглянути за найменшими, а ще захоплюється малюванням та співом. Середульша Даринка теж займається спортом. Семирічний Ярослав, як і всі хлопці його віку, хоче бути відважним лицарем. А найменша Валерія уявляє себе принцесою і чекає на казку, яку щовечора їй читає матуся.
­ Ваша родина є прикладом взаємної допомоги. Тож нехай у вашій оселі завжди панує злагода й добробут, ­ зазначила, спілкуючись з багатодітною
родиною, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.
Теплі слова про родину прозвучали і з вуст Стрільницького сільського голови Сергія Дзюби.
Багатодітна родина Грищенків отримала двоярусне ліжко та смаколики для малечі.
Також необхідні у побуті меблі отримали родини Антоніни Данько з с. Бахмача, Тетяни Салій з с. Рубанки, Наталії Кравець та Рози Дюрій з с.Фастівців. Це стало можливим за рахунок коштів обласного бюджету завдяки реалізації відповідної обласної Програми, що спрямована на покращення соціально­побутових умов проживання багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше дітей.
Людмила Огієнко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^