» Творчі досягнення ансамблю"Полісяни"
Інформація до новини
  • Переглядів: 10
  • Автор: admin
  • Дата: 11-10-2019, 08:51
11-10-2019, 08:51

Творчі досягнення ансамблю"Полісяни"

З 20 по 22 вересня в місті Кролевець за підтримки Міністерства культури України відбувся Міжнародний літературно­ мистецький фестиваль « Кролевецькі рушники». Його основним завданням є збереження національної культурно­ мистецької спадщини нашого народу та розвиток декоративно­ ужиткового мистецтва. Програма фестивалю була різноманітною та насиченою. Вражали своїм колоритом виставки виробів декоративно­ ужиткового мистецтва, де особлива увага приділяється популяризації об’єкта нематеріальної культурної спадщини України­ кролевецького перебійного ткацтва. Свою майстерність виконання демонстрували солісти­ вокалісти та ансамблі не лише з України, а й інших країн на Міжнародному пісенному конкурсі «Мелодії вічності».
На справжній феєрверк талантів завітали учасники фольклорного колективу «Полісяни» з села Курінь. « Полісяни» збирають, відтворюють та передають глядачам щиру українську пісню, в якій відчувається душа рідного краю. Фольклорний колектив має чималий запас творчої енергії, що дає натхнення творити, радуючи поціновувачів народної творчості.
Свої неперевершені виступи «Полісяни» дарували присутнім на фестивалі «Кролевецькі рушники». Бурхливими оплесками дякували курінським аматорам глядачі після виконання кожної пісні.
За значний вклад у відродження народних традицій, звичаїв та обрядів нашого краю фольклорний ансамбль «Полісяни» нагородили Дипломом. Колектив є постійним учасником різноманітних заходів не лише в районі, а й поза його межами. Його виконавську майстерність неодноразово відзначили нагородами. Фольклорний ансамбль «Полісяни» вирізняється самобутністю, артистизмом та високим рівнем виконавської майстерності. За час своєї діяльності вони завоювали широку аудиторію слухачів, адже постійно працюють над збагаченням свого репертуару. Нині вони розучили 50 пісень. Сподіваємось, що мелодійна українська пісня у виконанні цього невтомного колективу ще довго линутиме над нашим Присеймівським краєм, бо ж саме вона єднає українців у націю. Тому пісня має жити вічно.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^