» Креативні ідеї
Інформація до новини
  • Переглядів: 169
  • Автор: admin
  • Дата: 18-10-2019, 09:00
18-10-2019, 09:00

Креативні ідеї

Всі ми прагнемо до кращого життя. Але забуваємо, що будь­які зміни починаються з нас самих. Саме з того, що зробимо у своєму місті чи селі, як наведемо лад у власних домівках, як спілкуватимемося із знайомими та незнайомими людьми, які почуття переповнюватимуть наші душі. Іноді декому хочеться нагадати, що Європа, до якої ми так прагнемо, знаходиться в кожному громадянину окремо і в групі людей, які дбають про краще майбутнє своєї малої батьківщини.
Про це добре знають активісти нашого міста, на рахунку яких чимало добрих та корисних справ, котрих і не перелічити. Місяць тому місцеві активісти створили громадську організацію, яка має назву «Розвиток Бахмаччини». До її складу входить семеро ініціативних молодих людей ­ Юлія Герасименко, Оксана Копійченко, Валентина Бойко, Вікторія Лисун, Наталія Шевченко, Олександр Шевченко та Микола Гучинський, який очолює організацію.
Вони готові втілювати свої ідеї в життя, аби наше місто з кожним днем ставало кращим. Розповім лише про останні проекти, які вже вдалося реалізувати. Гарним подарунком для маленьких вихованців дошкільного навчального закладу «Берізка» та відвідувачів міського парку культури та відпочинку від членів громадської організації стала розвивально­розважальна доріжка, яка надзвичайно подобається дітворі.
Мабуть, і мешканці міста, і жителі району помічали нанесені попереджувальні знаки біля пішохідних переходів – це робота активістів, адже вони переконані – ці знаки підвищать увагу пішоходів на дорозі, і, можливо, цим самим врятують чиєсь життя.
Неможливо не звернути увагу на зупинку на виїзді із нашого міста у напрямку до
центральної районної лікарні, яка набула надзвичайно привабливого вигляду, адже проведено її косметичний ремонт та розфарбовано яскравими різнобарвними фарбами. Нині вона приваблює не лише своєю ошатністю, а й гарним написом, який спонукає ще і ще раз із радістю та гордістю повертатися додому, у рідне місто.
Вдалося реалізувати активістам і соціальний проект «Чужих дітей не буває». В його рамках зібрано дитячі речі, іграшки та передано дітлахам, які їх надзвичайно потребують. Члени ГО «Розвиток Бахмаччини» сповнені ідей та ініціатив, тож бажаємо їм успіхів та підтримки небайдужих.
За активну громадську позицію Миколу Гучинського та його однодумців нагороджено дипломом Бахмацької міської ради.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^