» Придбано автомобіль для обслуговування жителів міста
Інформація до новини
  • Переглядів: 48
  • Автор: admin
  • Дата: 25-10-2019, 08:32
25-10-2019, 08:32

Придбано автомобіль для обслуговування жителів міста

Незважаючи на всі труднощі та проблеми, які нині переживає галузь охорони здоров’я, медичні працівники залишаються вірними своєму професійному обов’язку та турбуються про життя і здоров’я людей.
Робота медиків досить відповідальна. Крім прийомів у амбулаторії, вони ще виїздять на виклики додому до пацієнтів,які з тих чи інших причин не можуть з’явитися на прийом до лікаря у медичний заклад. Щоденно це 20­22 виклики, в зимовий період ця цифра зростає до 40. Майже 24 тис. громадян, з них 4141 дитина, які проживають на Бахмацькій дільниці (це жителі міста Бахмач, сіл Бахмач 1, Бахмач 2, Халимонового, Стрільників, Калинівки та Красилівки), обслуговують 9 лікарів, з них 4 педіатри: Алла Бойко, Надія Кот, Тамара Безбородова та Галина Шаповал та 5 сімейних лікарів: Вікторія Петройтіс, Богдана Полянська, Наталія Тчаннікова,Євгенія Росенко та Тетяна Вірста. Територія обслуговування досить розгалужена, це, звичайно, додає незручностей, але медики не зважають на труднощі і обов’язково відвідують пацієнтів на дому.
Саме для того, аби підвищити доступність медичних послуг для пацієнтів первинної ланки, автопарк центру первинної медико­санітарної допомоги поповнився ще одним автомобілем, тепер лікарі зможуть охопити більшу кількість пацієнтів.
­Здоров’я мешканців громади – одне з найголовніших наших завдань,­ говорить завідуюча Бахмацькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини Тетяна Вірста. ­ Наявний автопарк дещо застарів. Машини потребують ремонту, деякі із них – капітального, а щоденні виклики до хворих змусили задуматись і знайти вихід із ситуації. Саме тому і постало питання у придбанні автомобіля.
Тож нині працівники Бахмацької амбулаторії загальної практики сімейної медицини можуть похвалитися гарною новиною – придбано автомобіль для обслуговування викликів жителів міста Бахмача та прилеглих сіл.
Тож краще будьте здоровими, не хворійте, а якщо все ж трапилася прикра ситуація і вам потрібна медична допомога, звертайтеся до лікарів, вони нададуть вам кваліфіковану допомогу.

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^