» Осінній бал
Інформація до новини
  • Переглядів: 36
  • Автор: admin
  • Дата: 1-11-2019, 08:14
1-11-2019, 08:14

Осінній бал

Вже традиційно красива, багряна та золотокоса осінь скликає у Бахмацьку ЗОШ І ­ ІІІ ст. №5 учнів школи, вчителів, батьків, друзів та ровесників із загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста на "Осінній бал". Цьогоріч це чудове осіннє свято минуло на єдиному подиху, залишивши по собі море приємних вражень та прекрасний настрій. Конкурсантами були три чудові пари: 9А клас представляли Марія Євстаф’єва та Віталій Мозговий, 9Б­ Анастасія Коваленко та Ростислав Міщенко , 9В ­ Ангеліна Чуйко та Олексій Курочка.
Із великою цікавістю та захопленням всі присутні знайомилися із учасниками конкурсу, які неординарно представляли себе, підготувавши заздалегідь не лише інсценівки, а й відеопрезентації. Креативно підійшли до виготовлення одягу із підручних матеріалів для юних моделей всі учасники "Осіннього балу". Глядачі милувалися сукнями із газет, листя, повітряних кульок, пластикових тарілок та ложок тощо. А якими граціозними та вишуканими були юнаки та дівчата, коли закружляли у танці, який підготували, аби полонити глядачів та завоювати їх прихильність. І це їм вдалося, адже учасників підтримували гучними оплесками.
А потім на дітей чекало кілька випробувань, тому їм довелося позмагатися, проявити свої знання, артистизм, неординарність, харизму. Цікавими виявилися конкурси « Як ви знаєте один одного?», « Мій зможе!» та «Угадай мелодію».
Як завжди, журі також довелося дуже непросто­ всі учасники дуже­дуже старалися і були гідні перемоги. Але це конкурс, і дотримуючись його правил, були оголошені переможці. Перше місце цього разу між собою розділили дві пари з 9 А та 9 Б класів, набравши однакову кількість балів ­ Марія Євстаф’єва та Віталій Мозговий, Анастасія Коваленко та Ростислав Міщенко. Призерами у номінації «Міс чарівність» стала пара 9 В класу Ангеліна Чуйко та Олексій Курочка. Всі учасники отримали пам’ятні подарунки, задоволення від участі у конкурсі, підтримку та прихильність присутніх.
І глядачам, і парам­ учасницям припала до смаку вся конкурсна програма, всі з нетерпінням вже чекають наступного року. А вчителі школи неймовірно раділи за своїх талановитих вихованців, адже вкотре впевнилися, що їхні учні­ найкращі.
Інна Іванько.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^