» Таланти твої, Україно
Інформація до новини
  • Переглядів: 42
  • Автор: admin
  • Дата: 15-11-2019, 08:39
15-11-2019, 08:39

Таланти твої, Україно

Пісня… Хто не був зачарований нею. Це душа народу, це безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями.
Українська пісня живе поруч із нашим народом і в горі, і в радості, переходить з покоління в покоління. Недарма говорять, що українці співають цілий рік і цілий вік. Підтвердженням цього є розмаїття талантів, якими багата наша Бахмаччина.
У Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва у смт Дмитрівці відбувся перший міжрайонний фестиваль­ мандрівник « Таланти твої, Україно». Феєричний захід розпочався з яскравого виступу духового оркестру Бахмацького районного будинку культури та барабанщиць Бахмацької ЗОШ І­ ІІІ ст.№1. Відкрили фестиваль та запросили поринути присутніх у незабутню атмосферу мистецького дійства голова організаційного комітету, секретар Дмитрівської селищної ради Людмила Кудрявцева та ініціатор заходу ­ керівник дитячого Зразкового колективу "Веселі ложкрі" Станіслав Ковтун. Традиційно свята на Бахмаччині не обходяться без виконання Державного Гімну України. Цей захід також не став винятком. Згодом сцена враз розквітла різнобарв’ям талантів. Учасники фестивалю вражали своєю виконавською майстерністю, хореографічними композиціями, декламуванням поетичних творів, гумористичними інсценівками. Активну участь у святковому дійстві брали 13 закладів культури, які представляли 19 творчих колективів. Загалом кількість учасників налічувала 236 чоловік, які прибули не лише з Бахмаччини, а й з сусідніх Талалаївського та Ічнянського районів. Не менш чисельною була й аудиторія поціновувачів народного мистецтва.
На фестиваль завітали з подарунками народний депутат України Валерій Давиденко, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, Бахмацький міський голова Павло Шимко. Впродовж концертної програми вітальні слова гармонійно перепліталися з виступами аматорів сцени.
Програма заходу була різножанровою, цікавою та веселою. Глядачам представили 62 номери, кожен з яких вирізнявся своєю неповторністю та самобутністю. Загалом концерт тривав близько п’яти годин. Всі учасники намагались вразити присутніх у залі своїми талантами. Після кожного їх виступу глядацька зала вибухала шквалом оплесків. З особливим завзяттям присутні щиро дякували за творчі виступи юним учасникам фестивалю. Копітка підготовка до святкового дійства у результаті засвідчила, що мистецтво дійсно потрібне людям. Неможливо не відзначити місцеву поетесу Людмилу Цегельник, яка декламувала власний вірш про Дмитрівку та виконала свою авторську пісню «Живи, мій солдатику». Своєю творчістю порадував глядачів голова Талалаївської районної ради Заслужений працівник культури Юрій Дзюбан. Всіх учасників та колективи нагородили Дипломами переможців, а заклади культури отримали пам’ятні статуетки із зображенням скрипічного ключа.
І ось настала завершальна урочиста мить ­ перехідний кубок фестивалю­мандрівника «Таланти твої, Україно» передали Гайворонському сільському голові Валентину Бойку. Це свідчить про те, що фестиваль матиме продовження. У 2020 році його проведення заплановане у селі Гайворон.
Окрім музичного мистецтва присутні насолоджувались спогляданням творчих робіт із бісеру Світлани Андрієнко і її сина Ярослава, Любові Кушніренко. Неймовірною красою вражали картини місцевого художника Миколи Євтушенка та вироби вихованців Пісківської школи мистецтв. Все це було представлене у фойє Дмитрівського будинку культури.
Сподіватимемось, що фестиваль матиме продовження та щорічно відбуватиметься у територіальних громадах району, а відтак відроджуватимуться національні звичаї і традиції, звучатиме українська пісня.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^