» ...Айстри, чорнобривці та жоржини довгожительки
Інформація до новини
  • Переглядів: 34
  • Автор: admin
  • Дата: 15-11-2019, 08:44
15-11-2019, 08:44

...Айстри, чорнобривці та жоржини довгожительки

Своє славне 95­річчя відсвяткувала чуйна мати, ласкава бабуся, добра пра­ й прапрабабуся Парасковія Григорівна Чепуль, яка мешкає в селі Стрільники. У теплому колі рідних та сусідів відзначала свій чудовий ювілей героїня свята.Привітати ювілярку із поважною датою в її житті завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, сільський голова Сергій Дзюба, голова районної організації ветеранів України Лілія Гриценко та голова організації ветеранів села Стрільники Іван Герасименко. Гості відзначили поважність прожитих років ювілярки, добросовісну працю в сільському господарстві, де вона сумлінно відпрацювала майже все життя. А чудові риси характеру щиросердної людини та ветерана праці завжди були, є і будуть прикладом для всіх поколінь. Побажали ювілярці доброго здоров’я, злагоди, достатку та, звичайно, ще довгих років щасливого життя у колі найрідніших людей.
Парасковія Григорівна, незважаючи на поважний вік та вже слабенький слух, пам’ятає всіх родичів та сусідів. У святковий день, крім радісних привітань було місце й для спогадів з глибини пам’яті нелегкого життя жінки: «У 16 років я вийшла заміж, а там війна, і у 17 літ залишилася вдовою. Усе своє життя тяжко працювала у сільському господарстві. Легким життя ніколи не було. Та вижили. Жили, господарювали. Та, незважаючи на все, в мене виросли чудові діти, а потім онуки, правнуки, а тепер вже й праправнуки. Усі завжди приїжджають, провідують мене, піклуються про моє здоров’я та самопочуття.»
Останніми роками, коли сили вже не ті, і справлятися по господарству стало складніше, жінка захопилася квітникарством. Її обійстя майорить різними барвами, наче веселка, потопає у їх різнобарв’ї з ранньої весни й до пізньої осені. У пані Парасковії усі квіти улюблені, до всіх вона ставиться із особливою теплотою – чи то айстри, чи то чорнобривці, чи то жоржини.
­Приємно мені спостерігати, як рослини набираються сил, як тягнуться до неба, як розпускають ніжні бутони,­ зізнається довгожителька.
В очах літньої жінки жевріє невичерпна життєва мудрість, а її натруджені руки – немов літописи трудової буденщини на селі, а в кожній зморшці немов викарбовано історію радощів та печалей.
Історії життя гарних людей повинні надихати нові покоління та бути прикладом для наслідування. Тож бажаємо Парасковії Григорівні ще довгих щасливих років життя у гарному здоров’ї та теплому родинному колі.
Людмила Бурдюг.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^