» Слово про земляка
Інформація до новини
  • Переглядів: 38
  • Автор: admin
  • Дата: 29-11-2019, 08:35
29-11-2019, 08:35

Слово про земляка

Не старіє душею ветеран. 19 листопада своє 97­ річчя відсвяткував ветеран Другої світової війни, Почесний громадянин села Бахмач, колишній фельдшер з 55­річним стажем, народний художник Іван Панасович Ковтун.
Івана Панасовича з поважною датою завітали привітати голова районної організації ветеранів Лілія Гриценко, Бахмацький сільський голова Наталія Гришко, секретар Бахмацької сільської ради Наталія Цап, голова ветеранської організації села Бахмач Володимир Соловецький.
Про життя­буття ветерана вже неодноразово розповідали на сторінках районної газети, але з нагоди дня народження ветерана, хочеться ще раз згадати про його творчі здобутки, про його життєвий шлях, адже за плечима Івана Панасовича­ ціла історія. Незважаючи на поважний вік, Іван Панасович має добру пам’ять, бадьорий настрій, тримаючи в руках пензель, не полишає улюблену справу­ написання картин.
Можна сказати , що цьому чоловіку щастило в житті. Пощастило в голодовку лишитися живим, пощастило пережити пекло німецького концтабору, а потім­ і радянського. Щастило­ хоч опинився молодший лейтенант медслужби у штрафному батальйоні. Більше, ніж пів віку трудився в галузі медицини, оберігаючи здоров’я земляків від різних недуг. Впродовж життя він не полишає займатися творчістю. У своєму доробку художник має більше двохсот картин. Неперевершені роботи талановитого земляка зберігаються навіть за кордоном.
Іван Панасович Ковтун більше 30 років ­ найактивніший член ветеранської організації, очолює волонтерську групу, але найбільше ми цінуємо його за те, що досить часто він рятував людей від неминучої смерті.
У день народження ми побажали Івану Панасовичу многая літ життя при здоров'ї і доброму настрої, аби і надалі ветеран не полишав улюбленої справи, радуючи земляків своєю творчістю на полотні.
Володимир Соловецький,
голова ради ветеранів села Бахмач.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^